fbpx
Elektrinių čioperių remontas2022-10-11T13:29:32+00:00

Elektrinių čioperių remontas.

Ne tik čioperių remontas, bet ir elektrinių motorolerių dalys ir priedai! Citycoco, ekoride, cityride ir kitų el. čioperių aptarnavimas Klaipėdoje. 

Esame elektrinių motorolerių (čioperių) meistrai iš Klaipėdos. Remontuojame visus žinomus ir dar neatrastus elektrinų čioperių gedimus, atliekame baterijų remonto darbus, keičiame padangas, darome kitus elektronikos ir mechaninius remonto darbus.

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Elektrinių čioperių remontas:

Reikalingas elektrinių čioperių remontas?

Visi puikiai žino koks elektrinis motoroleris yra populiariausias. Elektriniai čioperiai ne tik tapo populiarūs mūsų kraštuose, bet ir yra pastovūs lankytojai mūsų servise. Galime drąsiai teigti – Citycoco čioperių taisykloje sulaukiame daugiausiai ir visai ne todėl, kad jie genda dažniausiai! Elektrinių čioperių remontas apima praktiškai visas galimas aptarnavimo sritis, padangų keitimą, purvasaugių ir kitų mechaninių dalių remontą, taip pat ir elektronikos darbai: baterijų, valdiklių ir kitų mazgų taisymas ar keitimas.

Kokie gedimai dažniausi?

Elektrinių čioperių remontas mūsų kasdienybė, atrinkome keletą gedimų kurie kartojasi dažniausiai. Patikėkite, jų per sezoną prisižiūrime pakankamai!

  • Elektrinio čioperio padangos keitimas. Patikėkite, padangų keitimas yra numeris vienas iš atliekamų paslaugų. Čioperių remontas apima labai platų paslaugų spektrą, bet padangos yra tai ką darome išties dažnai. Nepamirškite pasitikrinti padangų slėgio, taip pat nevažiuokite su nepripūstomis padangomis!

  • Nuvažiuoja labai mažai, išsijungia važiuojant. Baterijų gedimai gali būti patys bjauriausi, būtent tokie simptomai kaip mažas nuvažiavimo kelias arba išsijungimas važiuojant gali indikuoti baterijų problemas. Čioperių akumuliatorių remontas gali būti sudėtingas ir brangus, bet vis vien pigesnis nei naujo akumuliatoriaus įsigijimas.

  • Nulūžęs arba pažeistas galinis purvasaugis. Galvojate, kad plastikinės detalės yra tvirtos? Čioperio purvasaugis yra viena silpniausių paspirtuko vietų, per sezoną pakeičiame ne vieną dešimtį purvasaugių! Jų turime įvairių spalvų ir stilių, tad pasigilinkite koks jums purvasaugis tiks labiausiai.

  • Kliba vairas ir kiti mazgai. Kaip ir daugeliui kitų paspirtukų, citycoco (ir kitiems) reikalingas sezoninins suvaržymas, tokios dalys kaip vairo strypas, šakė ar amortizatoriai per laiką gali atsilaisvinti, o atsiradęs klibėjimas gali privesti prie labai nesaugios transporto priemonės. Suvaržome, sutvirtiname ir galite lėkti toliau!

  • Blogai veikia stabdžiai. Stabdžiai yra vienas iš svarbiausių paspirtuko aspektų, čioperiams irgi reikia keisti stabdžių kaladėles, diskus, atlikti reguliavimo darbus, jei tai hidraulinė stabdžių sistema – galimai reikalingas papildymas. 

Elektrinis čioperis – kas tai?

Nors žodyne tokio pavadinimo nerasite, elektrinis čioperis yra naudotinas žargonas elektrinių motorolerių tarpe. Tai plačiais ratais, aukštu vairu ir žemu rėmo tipu važiuojantis el. motoroleris. Pats pavadinimas kilęs iš motociklistų žargono, apibudinančio motociklo tipą – chopper. Elektriniais čioperiais vadinasi Citycoco, longride, eko ride ir kiti panšaus stiliaus el. motoroleriai.

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Reikalingas Ekoride ar citycoco remontas remontas? Neturite galimybės atvykti? Suprantame, koks svarbus yra laikas, tad siūlome įrenginio paėmimo paslaugą tiesiai iš jūsų namų, ofiso, ar ten kur jis sustojo! Atvyksime ir specialiu transportu nugabensime elektrinį paspirtuką į mūsų dirbtuves!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina Ekoride, retroride ar Citycoco remontas? Užduokite klausimą elektrinių paspirtukų remonto specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame įvairiais el. paspirtukų klausimais! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ar parduoti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime visiems!

Suteikiama garantija.

Jei keičiamos dalys, visados suteiksime garantiją. Dažniausiai tai 30-ties dienų garantija visiems remonto darbais bei detalėms. Taip pat siūlome ir garantijos išplėtimo planą, iki 3 ar 6 mėnesių.

Prireikė padangos ar stabdžių kaladėlių?!  Galbūt nulūžo kojelė ar purvasaugis? Čioperių dalys prieinamomis kainomis! Atvykite ir išsirinkite, aptarnaujame visus el. čioperius!

Taisome ir kitus paspirtukus.

Vairuojate kito tipo elektrinį paspirtuką? Nieko tokio, atliekame visų kitų elektrinių paspirtukų remonto paslaugas, taip pat ir prekiaujame detalėmis. Paspirtukų remontas Klaipėdoje, paspirtukų dalys – visoje Lietuvoje.

Elektrinių čioperių remontas.

Sugedo jūsų čioperis? Nepergyvenk! Nesvarbu ar tai citycoco remontas ar ekoride remontas, galime suremontuoti praktiškai visus gedimus, įskaitant mechaninius ir elektronikos gedimus.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
https://paspirtuku-remontas.lt/

Title