fbpx
Kliba paspirtuko vairas2022-09-09T13:30:31+00:00

Kliba paspirtuko vairas?

Nelaukite kol atsitiks nelaimė, klibančios dalys yra tiksinti bomba! 

Kliba elektrinio paspirtuko vairas? Nerizikuokite savo sveikata, taip važiuoti pavojinga! Remontuojame Xiaomi, Segway ir kitų el. paspirtukų mechaninius gedimus, įskaitant vairo klibėjimą!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Mūsų darbai:

Kada paspirtuko vairo klibėjimas tampa problema?

Net ir ką tik išpakuotas elektrinis paspirtukas gali turėti klibančio vairo sindromą! Pergyventi iškart nereikia, minimalus klibėjimas ar girgždėjimas gali būti visiškai normalu, jei vairo apatinė dalis turi vadinamą lankstą. Paprastai daug didesnis klibėjimas pasireiškia eksploatuojant paspirtuką kur kas ilgesnį laiką, pavyzdžiui Xiaomi M365 paspirtuko vairas normaliomis sąlygomis gali pradėti klibėto po kelių šimtų kilometrų. Segway paspirtukai turi apačioje įmontuotą amortizatorių, tad klibėjimas iš amortizatoriaus vėlgi nėra didelė problema, tokia yra detalės sandara. Kaip sužinoti kada klibėjimo yra per daug? Atremkite paspirtuko priekinį ratą į kampą ar sieną ir pabandykite vairą judinti į priekį ir atgal, jei juntamas akivaizdus klibėjimas – laikas atvykti į elektrinių paspirtukų servisą!

Kiek kainuoja klibančių detalių remontas?

  • Klibančio vairo sutempimas – Esant nežymiam klibėjimui, užtenka suveržti atsilaisvinusius varžtus ir sriegius. Tai gali kainuoti vos 15-20 eurų, tuo pat metu varžtus sutepame sriegiu klijais, kad bėda nesikartotų!

  • Klibančio vairo remontas – Jei klibėjimas didelis, problema rimtesnė. Tai gali būti tiek iškritę varžtai, sugadinti guoliai ar susidėvėjusios tarpinės. Jei remonto metu teks išardyti visą vairo mechanizmą, kana gali siekti 30-50 eurų, priklausomai nuo atliekamų darbų bei paspirtuko modelio.

  • Lenkimo mechanizmo remontas – Tam tikrais atvejais vairo klibėjimą gali įtakoti atsilaisvinęs ar išsidėvėjęs sulenkimo mechanizmas. Tokio tipo remontas gali atsieiti nuo 20 iki 50 eurų, jei reikia keisti dalis.

  • Amortizatoriaus keitimas – Jei tai Segway paspirtukas, priekiniame rate esantis amortizatorius irgi gali perduoti netgi labai didelį klibėjimą. Deja jei suveržimas nepadeda, naujo amortizatoriaus keitimas gali kainuoti ganėtinai brangiai, apie 60-80 eurų.

Kiek laiko trunka vairo ir kitų klibančių detalių taisymas?

  • Susitarūs iš anksto: Tai pats skubiausias paspirtuko remontas koks tik gali būti, rezervavus laiką iš anksto, darbus (jei tik tai įmanoma) atliksime tą pačią dieną! Rezervacijos priimamos serviso telefonu: (8-661) 10773

  • Atvykus į servisą: Palikus paspirtuką mūsų elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, remonto darbus atliksime per 1-3 darbo dienas. Išimtys taikomos, jei reikia užsakyti detales, kurių neturime sandėlyje.

  • Atvykus į parduotuvę: Palikus paspirtuką mūsų parduotuvėje bei elektrinių paspirtukų nuomos centre, adresu Taikos pr. 48, remontas gali užtrukti iki 2-4 darbo dienų. Kol taisysim jūsų paspirtuką, pasiūlysime išsinuomoti elektrinį paspirtuką su pritaikyta nuolaida! Išimtys taikomos, jei reikia užsakyti detales.

Ką daryti, kad paspirtukas tarnautų ilgiau?

Paspirtuko vairo klibėjimas atsiranda dėl įvairių priežasčių. Viena iš jų, neatsakingas paspirtuko naudojimas, į tai įeina smūgiai į bortelius, šokinėjimai, nuvažiavimai nuo stačių objektų dideliu greičiu ir panašiai. Atminkite, tai nėra ypatingai tvirtas įrenginys ir tikrai nepritaikytas šokinėti nuo bordiūrių lekiant 30-ies ir daugiau km greičiu! Pasaugokite savo el. paspirtuką ir jis tarnaus ilgiau!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Paspirtukų remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys

Apple servisas

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys 

Apple servisas

Suteikiama garantija.

Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija, dažniausiai tai 30-ties dienų garantija. Tam tikromis išimtimis garantinis aptarnavimas gali būti netaikomas, daugiau informacijos: Garantinis aptarnavimas.

Skubus aptarnavimas.

Stengiamės atlikti kuo daugiau ir kaip greičiau! Jei sutarsite atvykti remonto darbams iš anksto, didelis šansas, kad imsimės darbo iš kart! Akcentuojame – atvykus į servisą, darbai vyksta greičiau! Laukiame jūsų!

Paspirtukų dalys.

Reikalinga paspirtuko padanga ar kokia kita detalė? Čia rasite visko! Turime detalių, priedų ar net aksesuarų! Galime užsakyti net ir pačias rečiausias detales, ypač retiems elektriniams paspirtukams! Lauksime kiekvienos jūsų užklausos!

Jei kliba paspirtuko vairas.

Su mumis paprasta! Vienas mirktelėjimas ir jūsų paspirtukas vėl važiuoja! Ši paslauga yra bene dažniausiai sutinkama bėda paspirtukų fronte. Nenurimsime, kol paspirtukas nebus sutvarkytas!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title