fbpx
Nevažiuoja paspirtukas2024-05-10T09:58:44+00:00

Nevažiuoja paspirtukas?

Elektrinis paspirtukas nebeįsijungia?! Rodo klaidą ar tiesiog nevažiuoja?

Elektrinio paspirtuko problemos gali būti labai įvairios, nevažiuojantis paspirtukas gali reikšti labai įvairias priežastis, šiais problemas palikite specialistams, mūsų servise paspirtukai vėl pradeda važiuoti!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Mūsų darbai:

Kaip elgtis jei paspirtukas nevažiuoja?

Nors elektriniai paspirtukai yra patikima transporto priemonė, kartais susiduriama su katastrofiškais gedimais. Vienas iš jų – kai paspirtukas tiesiog nevažiuoja. Šis gedimas gali būti susijęs su labai įvairiomis priežastimis, o tad dar didesnė mįslė – gedimo sprendimas. Jei taip jau atsitiko, kad nebevažiuoja paspirtukas – susitaikykite, teks kreiptis į specialistus. Prieš tai darant, pasistenkite kuo tiksliau užfiksuoti kaip tai atsitiko, ar tuo metu važiavote, ar paspirtukas buvo išjungtas, o gal buvote įkišę įkroviklį? Kartais, kai nebevažiuoja paspirtukas girdimas pypsėjimas, taip pranešama apie klaidą. Visus šiuos ir kitus gedimo apibūdinimus išsamiai papasakokite technikui remontuosiančiam jūsų paspirtuką, taip paslauga bus atlikta greičiau ir tiksliau.

Kiek kainuos remontas jei nebevažiuoja paspirtukas?

  • Jei paspirtukas pypsi ir nevažiuoja – Esant tokiai situacijai, elektrinis paspirtukas indikuoja apie esamas klaidas, tai gali būti tiek menki sutrikimai, kaip kad greičio rankenėlės gedimas, žinoma pasitaiko ir dramatiškų gedimų kaip korpuso viduje prasitrynę laidai, užtrumpinti valdikliai ir kitos siaubo istorijos. Paspirtukų remontas kai paspirtukas pypsi, rodo klaidą, kaina prasideda nuo 30 eurų.

  • Neįsijungia paspirtukas, nėra jokios gyvybės – Jei paspirtukas nereaguoja į įkrovimo mygtuką ar įdėtą įkroviklį, reikalai prasti. Toks neaiškus gedimas gali privesti tiek prie viso paspirtuko išardymo, o tai daug laiko reikalaujanti veikla. Pradinė remonto kaina kai neįsijungia paspirtukas, prasideda nuo 50 eurų.

  • Girdisi pašaliniai garsai, nebevažiuoja paspirtukas – Jei iš rato sklinda keisti garsai, o stumdant paspirtuką jis priešinasi ar trukčioja – jums prireiks elektros variklio remonto. Tokie paspirtukai gali ne tik nevažiuoti, bet ir skleisti keistus garsus. Ratų elektros variklių remontas gali kainuoti nuo 50-60 eurų, jei nereikia keisti pačio variklio.

Kiek trunka taisymas, kai nevažiuoja paspirtukas?

  • Standartinis paslaugos atlikimo laikas: Palikus paspirtuką mūsų elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, remonto darbus atliksime per sutartą laiką, diagnostika atlieka per 1-4 darbo dienas, o remonto terminai nustatomi individualiai. Kai neįsijungia paspirtukas, reiktų suprasti apie ilgiau trunkantį remontą, tai vienas iš sudėtingesnių atvejų taisant paspirtukus.

  • Skubus paslaugos atlikimo laikas: Visiems skubantiems ir neturintiems laiko siūlome skubų paslaugų atlikimo paketą, jums nereiks laukti eilėje, meistras imsis darbų iškart. Iš karto sutariamas valandinis techniko mokestis ir jūsų paspirtuko remontas pradedamas nedelsiant. Žinoma tokios paslaugos kaina yra kur kas didesnė nei remontuojant bendra tvarka.

Kas gali išprovokuoti elektrinio paspirtuko gedimus?

Gedimai kai nebeįsijungia paspirtukas sutinkami pakankamai retai, šiuos gedimus gali išprovokuoti labai įvairūs faktoriai, vienas iš jų – važinėjimas per lietų. Oksidacija, yra labai rimtas elektronikos priešas. Taip pat patirtos avarijos ar smūgiai. Saugokite savo elektrinius paspirtukus ir jie tarnaus jums ilgai ir laimingai! Neatsargus elgesys su tokia įranga gali pridaryti kur kas didesnių problemų nei jūs galvojate, o ką jau galvoti apie saugumą važiuojant!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Paspirtukų remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys

Apple servisas

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys 

Apple servisas

Jei nevažiuoja paspirtukas.

Su mumis paprasta! Vienas mirktelėjimas ir jūsų paspirtukas vėl važiuoja! Ši paslauga nėra lengva, bet mes nesustosime kol paspirtukas nebus sutvarkytas!

Skubus aptarnavimas.

Stengiamės atlikti kuo daugiau ir kaip greičiau! Jei sutarsite atvykti remonto darbams iš anksto, didelis šansas, kad imsimės darbo iš kart! Akcentuojame – atvykus į servisą, darbai vyksta greičiau! Laukiame jūsų!

Jei neįsijungia paspirtukas.

Reikalinga patyrusių specialistų pagalba? Nedvejodami kreipkitės – mes esame elektrinių paspirtukų meistrai! Ne tik padangų keitimas, bet ir visi kiti darbai, tiek mechaniniai tiek elektros darbai.

Garantinis aptarnavimas.

Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija, dažniausiai tai 30-ties dienų garantija. Tam tikromis išimtimis garantinis aptarnavimas gali būti netaikomas, daugiau informacijos: Garantinis aptarnavimas.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title