fbpx
Paspirtukas blogai stabdo2022-06-28T14:31:05+00:00

Blogai stabdo paspirtukas?

Elektrinis paspirtukas be stabdžių, prasti reikalai! 

Elektrinio paspirtuko stabdžiai veikia nebe taip gerai, kaip seniau? Įtariate gedimą? Pasikonsultuokite su specialistais, mes jums patarsime ir padėsime! Esame el. paspirtukų remonto specialistai, su stabdžiais geriau nejuokaukite!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Kaip žinoti ar stabdžiai veikia taip kaip turėtų?

Elektrinis paspirtukas stabdo blogai dėl kelių galimų priežasčių. Jei paspirtukas naudoja mechaninius stabdžius, kurie veikia rankenėlės su trosu pagrindu, stabdymas turėtų būti tolygus, suspaudus rankenėlę iki galo ratas turėtų užsirakinti. Rankenėlės paspaudimas tolygiai stiprėjantis, ne per laisvas, bet ir ne per kietas. Jei suspaudus rankenėlė rantas vistiek sukasi, reikalingas remontas. Ta pati istorija, jei vos vos prilietus rankenėlę, ratas užrakinamas. Paspirtuko stabdžiai neturi leisti jokių pašalinių garsų, jei girdimas šlifavimą primenantis garsas, greičiausiai teks keisti stabdžių diską. Tokį paspirtuką eksploatuoti nesaugu. Dažniausios paspirtukų stabdžių bėdos išsisprendžią stabdžių reguliavimu, retesniais atvejais prireikia keisti detales. Šias ir daug kitų paslaugų atliekame savo elektrinių paspirtukų servise.

Kiek kainuoja paspirtuko stabdžių remontas?

  • Elektrinio paspirtuko stabdžių reguliavimas – Tai dažniausiai sutinkama paslauga, mechaninius stabdžius tokiems paspirtukams kaip Xiaomi M365 galima sureguliuoti, tai užima išties nedaug laiko, o rezultatas nenuginčijamas. Vietoje skysto rankenėles jausmo, turėsite stangrų ir užtikrinantį pojūtį! Stabdžių reguliavimas kainuoja nuo 10-ies eurų.

  • Elektrinio paspirtuko stabdžių remontas – Jei reguliavimas nepadeda, gilinsimės toliau. Pasitaiko sulankstytų stabdžių diskų, kreivai nusidėvėjusių kaladėlių ar išsitampiusių trosų. Paspirtuko kaladėlių keitimas, nauji trosai ir kiti darbai dažniausiai neviršija 50-ies eurų!

  • Ne mechaninių stabdžių remontas – Ne paslaptis, kad kai kurie elektriniai paspirtukai neturi mechaninių stabdžių, o stabdymą atlieka elektros variklis. Šis stabdymo metodas, nors ir silpnesnis, bet yra ganėtinai patikimas. Sugedus varikliui paspirtukas nebevažiuos, apie stabdžius kalbos nė nėra! Variklio keitimas ar remontas, atitinkamai ne pigus malonumas, daugiau apie tai galite paskaityti kitoje mūsų skiltyje.

Kiek laiko trunka paspirtuko stabdžių taisymas?

  • Susitarūs iš anksto: Tai pats skubiausias paspirtuko remontas koks tik gali būti, rezervavus laiką iš anksto, darbus (jei tik tai įmanoma) atliksime tą pačią dieną! Rezervacijos priimamos serviso telefonu: (8-661) 10773

  • Atvykus į servisą: Palikus paspirtuką mūsų elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, remonto darbus atliksime per 1-3 darbo dienas. Išimtys taikomos, jei reikia užsakyti detales, kurių neturime sandėlyje.

  • Atvykus į parduotuvę: Palikus paspirtuką mūsų parduotuvėje bei elektrinių paspirtukų nuomos centre, adresu Taikos pr. 48, remontas gali užtrukti iki 2-4 darbo dienų. Kol taisysim jūsų paspirtuką, pasiūlysime išsinuomoti elektrinį paspirtuką su pritaikyta nuolaida! Išimtys taikomos, jei reikia užsakyti detales.

Ką daryti, kad paspirtuko stabdžiai tarnautų ilgiau?

Stabdant atleidus greičio pedalą ir nenaudojant stabdžių taupomi stabdžių komponentai: diskas ir kaladėlės. Kaip rečiau spausite stabdžių rankenėlę, tuo ilgiau jie tarnaus, tai paprasta! Naujas įprotis stabdyti be stabdžio, išties įdomi veikla! Taip pat vertėtų neperkaitinti stabdžių disko, tai gali privesti prie nenorimų garsų ir vibracijos.

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Paspirtukų remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys

Apple servisas

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys 

Apple servisas

Suteikiama garantija.

Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija, dažniausiai tai 30-ties dienų garantija. Tam tikromis išimtimis garantinis aptarnavimas gali būti netaikomas, daugiau informacijos: Garantinis aptarnavimas.

Skubus aptarnavimas.

Stengiamės atlikti kuo daugiau ir kaip greičiau! Jei sutarsite atvykti remonto darbams iš anksto, didelis šansas, kad imsimės darbo iš kart! Akcentuojame – atvykus į servisą, darbai vyksta greičiau! Laukiame jūsų!

Paspirtukų dalys.

Reikalinga paspirtuko padanga ar kokia kita detalė? Čia rasite visko! Turime detalių, priedų ar net aksesuarų! Galime užsakyti net ir pačias rečiausias detales, ypač retiems elektriniams paspirtukams! Lauksime kiekvienos jūsų užklausos!

Jei blogai stabdo paspirtukas.

Su mumis paprasta! Vienas mirktelėjimas ir jūsų paspirtukas vėl stabdys! Paspirtuko stabdžių reguliavimas ir remontas profesionaliai! Elektrinių paspirtukų remontas pasiruošęs jums padėti!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title