fbpx
Paspirtuko galios didinimas2022-06-28T14:37:35+00:00

Reikalingas paspirtuko galios didinimas?

Elektrinių paspirtukų čipavas, greičio apribojimų nuėmimas, kiti programiniai darbai.

Neužtenka maksimalaus greičio? Nepavyksta pasivyti draugų su greitesniais el. paspirtukais? Mes turime išeitį! Xiaomi M365 galios didinimas tampa vis dažnesne paslauga, taip pat galime pagreitinti ir dauguma kitų elektrinių paspirtuku! Paspirtukų spartinimas be ribų!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Mūsų darbai:

Ar saugu didinti elektrinio paspirtuko maksimalų greitį?

Tai yra gamintojo nenumatyta programinė įranga, leidžianti dirbti elektrinio paspirtuko baterijai, valdikliui ir motorui didesne apkrova. Natūralu, kad tai yra greitesnis detalių rezervo naudojimas, tad laikui bėgant galimas ir šalutinis poveikis. Elektrinių paspirtukų servisas įspėja, kad nuėmus visus apribojimus neteksite gamintojo garantijos ir per laiką galite susidurti su greitesniu detalių susidėvėjimu. Tikslus maksimalaus greičio, įsibėgėjimo ir kitų parametrų prieaugis priklauso nuo paspirtuko vidinių komponentų būklės!

Kiek kainuoja paspirtuko galios didinimas?

  • Xiaomi elektrinių paspirtukų spartinimas – Šiuos paspirtukus klientai spartina nuolat, tiesa sakant Xiaomi m365 galios didinimas yra bene dažniausiai sutinkama šio tipo paslauga. Galime greičio apribojimus nuimti tiek nuo įprasto M365, tiek nuo M365 Pro modelio. Tokios paslaugos kaina – 35 Eurai.

  • Segway galios didinimas – ES 1/2/3/4 modelių spartinimas kainuoja tiek pat – 35 eurus. Galingesnio Max G30 modelio galios didinimas kainuoja 50 eurų. Segway paspirtukai kaip ir Xiaomi, spartinami nuolat, tai antras pagal dažnumą gamintojas, mūsų dirbtuvėse.

  • Kito modelio el. paspirtuko čipavimas – Rečiau sutinkamų modelių elektrinių paspirtukų galios didinimas vyksta pagal susitarimą, tai nėra greitas ir ne brangus procesas, kai kuriais atvejais galios padidinti nepavyksta. Tokių paspirtukų spartinimo kainyno nėra, mokamas valandinis meistro mokestis, kuris nustatomas pagal bendrą susitarimą.

Kiek laiko trunka paspirtuko čipavimas?

  • Atvykus į servisą: Palikus paspirtuką mūsų elektronikos servise, adresu Tilžės g. 52D, remonto darbus atliksime kaip galima greičiau,  pirminis terminas gali siekti 1-3 darbo dienas, jei reikalingas tik greičio padidinimas. Kitais atvejais gali tekti palaukti ir ilgiau.

  • Atvykus į parduotuvę: Palikus paspirtuką mūsų parduotuvėje bei elektrinių paspirtukų nuomos centre, adresu Taikos pr. 48, remontas bus perduodamas į mūsų servisą, tai papildomai pridės 1-2 darbo dienas. Kol taisysim jūsų paspirtuką, pasiūlysime išsinuomoti elektrinį paspirtuką su pritaikyta nuolaida! Išimtys taikomos, jei reikia užsakyti detales.

Ką daryti, kad paspirtuko spartinti nereiktų?

Paspirtuko čipavimas daromas tik tada kai neužtenka arba maksimalaus greičio, arba norisi, kad paspirtukas greičiau įsibėgėtų. Atsižvelgiant į galimas rizikas, verta gerai pasverti ar pasirinktas tinkamas elektrinis paspirtukas. Rinkoje yra įvairių specifikacijų paspirtukų, perkant tokią transporto priemonę vertėtų gerai apsvarstyti kokios galios paspirtuko jums reikia. Pradiniams modeliams įprastai trūksta galingo motoro ar didesnės baterijos, dėl to ir atliekamos spartinimo paslaugos. Pavyzdžiui Segway galios didinimas gali būti atliekas ir pridedant papildomą originalią bateriją, taip paspirtukas gauna ir daugiau talpos ir daugiau greičio. Tiems kam trūksta greičio, rekomenduotumėm Xiaomi M365 Pro arba Segway MAX G30 elektrinius paspirtukus.

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Paspirtukų remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys

Apple servisas

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys 

Apple servisas

Paspirtuko galios didinimas.

Galime padidinti maksimalų greitį daugumai rinkoje parduodamų paspirtukų. Įskaitant puikiai pažįstamus Xiaomi bei Segway modeliu. Garantijos čipavimo darbams nesuteikiamos!

Skubus aptarnavimas.

Stengiamės atlikti kuo daugiau ir kaip greičiau! Jei sutarsite atvykti remonto darbams iš anksto, didelis šansas, kad imsimės darbo iš kart! Akcentuojame – atvykus į servisą, darbai vyksta greičiau! Laukiame jūsų!

Visų paspirtukų spartinimas.

Jei turite išskirtinį paspirtuką (EMScooter, Kirin, Urban, TNE ar kt.) galios didinimas gali užtrukti ilgiau. Ne visais atvejais čipavimas yra galimas, tačiau būtinai pasistengsime ir surasime geriausią sprendimą jūsų turimam paspirtukui.

Kiti remonto darbai.

Ne tik užsiimame galios didinimo paslaugomis, bet ir atliekame įvairius remonto darbus, įskaitant paspirtuko padangos keitimą, vairo klibėjimo sprendimus, baterijos remontą. Padėsime jums pamiršti paspirtukų problemas!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title