fbpx
Mėsmalių remontas Klaipėdoje2024-05-10T08:40:44+00:00

Mėsmalių remontas Klaipėdoje.

BOSCH, KENWOOD, TEFAL, Zelmer, Gastroback, Stollar ir kitų mėsmalių taisykla!

Sugedus elektriniai mėsmalei neskubėkite pirkti naujos, mes galime padėti ją sutaisyti! Mėsmalių dalys ir remonto paslaugos Klaipėdoje. 

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Ar verta remontuoti mėsmalę?

Atsakymas gan paprastas, įvertinkite įrenginio kainą, bendrą susidėvėjimą bei priedus. Jei mėsmalė kainavo vos 50-70 eurų – remontas neracionalus. Greičiausiai už remontą sumokėsite tiek pat ar net daugiau. Tokiu atveju pirkite kitą. Jei mėsmalė turi susidėvėjimo žymių, naudojate ją ne vienus ir ne du metus – rimtai apsvarstykite apie kitos įsigijimą. Sutaisę pagrindinę problemą vis vien turėsite tą patį susidėvėjusį prietaisą. Trečiasis faktorius gali būti susijęs su priedais, kurių ne visada galima rasti. Jei turite ypatingą mėsmalę su jums tinkamais priedais, tai gali būti sprendimą lemiantis veiksnys. Apibendrinant: jei mėsmalė kainavo daugiau nei šimtas eurų, yra žinomo gamintojo (pvz. BOSCH, KENWOOD, TEFAL t.t.) ir nėra senesnė nei penki metai – remontuoti verta.

Ką siūlome mes?

  • Pilnas mėsmalės patikrinimas – Įsipareigojame patikrinti mėsmalę, atlikti diagnostiką, patikros kaina nuo 10 eurų ir dažniausiai trunka 3-5 darbo dienas.

  • Elektrinių mėsmalių remontas Klaipėdoje – aukštesnės klasės mėsmalių remonto paslaugos, mechaninių ir elektroninių gedimų taisymas, detalių užsakymas.

  • Paslaugos atlikimo laikas – Mėsmalių remonto laikas dažniausiai siekia 6-8 darbo dienas. Jei reikia užsakyti retesnes dalis, gali tekti palaukti dar savaitę ar daugiau!

  • 90-ties dienų garantija – Po sėkmingo remonto suteiksime 3 mėnesių, juk svarbiausia, kad suremontuotas įrenginys ir toliau sėkmingai jums tarnautų!

Kaip vyksta mikrobangų krosnelių remontas?

  • Mėsmalė priimama patikrai: Atliekamas pradinis patikrinimas, įrenginį užregistruojame vidinėje sistemoje, apžiūrima bendra būklė, užrašomi kliento nusiskundimai.

  • Atliekama diagnostika: Pradedamas mėsmalės patikrinimas, jei reikia – įrenginys išardomas. Tikslinamos blogos detalės, informacija suvedama vidinėje sistemoje ir perduodama vadybininkams.

  • Nustatoma remonto kaina: Įvertinama remonto kaina, jei reikia sudaromas keičiamų detalių sąrašas. Vadybininkas susisiekia su klientu, paaiškina situacija. Gavus sutikimą –  užsakomos detalės.

  • Vykdomas remontas: Atliekami būtini darbai, keičiamos dalys (jei tokių yra), įrenginys surenkamas ir testuojamas. Tik tuomet klientui pranešama apie sėkmingą remonto pabaigą.

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neturite laiko atvykti į buitinės technikos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome įrenginių paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą buitinės technikos specialistams! Mėsmalių remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Mes už kokybę.

Kiekvienas darbas atliekamas kaip įmanoma kruopščiau, dirba tik buitinės technikos specialistai, gebantys remontuoti tokius įrenginius kaip kavos aparatai, kaitlentės ar gartraukius.

Suteikiama garantija.

Tai paprasta, visiems atliktiems darbams suteikiama trejų mėnesių garantija, apie garantinio aptarnavimo sąlygas daugiau galite sužinoti paspaudę „Garantinis Aptarnavimas„.

Mėsmalių dalys.

Ieškote konkrečios dalies? Galime užsakyti būtent to ko jums reikia, nuo peiliukų, padėkliukų iki smulkių elektrinikos komponentų. Susisiekite dėl konkrečios detales, stengėmės padėti!

Mėsmalių remontas Klaipėdoje.

Sugedo Mėsmalė? Patikėk šias bėdas specialistams, Mėsmalių remontas jums padės! Mes taisome visų žinomų gamintojų mėsmales, įskaitant  Bosch, Kenwood, Stollar ir kitus gamintojus.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title