fbpx
barzdaskučių remontas Klaipėdoje2024-05-10T08:19:16+00:00

Barzdaskučių remontas Klaipėdoje.

Philips, Braun, Panasonic, AEG ir kitų barzdaskučių remontas!

Barzdaskučių, barzdakirpių ir kirpimo mašinėlių specialistai užtikrins nepriekaištingai prižiūrėtą barzdą ar plaukus. Taisome įvairius grožio priežiūros prietaisus, barzdaskučių remontas ne išimtis!

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Ar verta remontuoti barzdaskutę?

Nesvarbu ar turite barzdaskutę, barzdakirpę ar plaukų kirpimo mašinėlę, esminis klausimas kylantis sugedus įrenginiui – ar verta jį taisyti? Mes nuolat stengiamės akcentuoti, atsižvelkite į realią situaciją: jei įrenginys jau atitarnavo, jam daugiau nei penkmetis, jis jums nebemielas – laikas atsinaujinti! Kitu atveju, jei negalite skirtis su barzdaskute, kuri pažįsta jūsų barzdą geriau nei jūs pats, o gedimas nėra sudėtingas – mes už remontą! Galime sutvarkyti praktiškai visus gedimus, bet remontuoji dažniausiai paprastesni: nekrauna baterijos, neįsijungia, blogai kerpa ir panašiai. Patikėkite, dėl minėtų problemų gerai veikiančio prietaiso nurašyti tikrai neverta!

Ką siūlome mes?

  • Pilnas barzdaskutės patikrinimas – Įsipareigojame patikrinti barzdaskutę, taip nustatoma orientacinė remonto sąmata. Diagnostikos kaina nuo 10 eurų.

  • Visų tipų barzdaskučių remontas Klaipėdoje – Barzdaskučių, barzdakirpių bei plaukų kirpimo mašinėlių remontas Klaipėdoje. Nespės ir barzda atželti kai barzdaskutė bus sutaisyta!

  • Paslaugos atlikimo laikas – Kadangi barzdaskutė neįkrenta į mirtinai reikalingus kasdienius įrenginius, remonto laikas dažniausiai siekia 5-7 darbo dienas. Jei reikia užsakyti retesnes dalis, gali tekti palaukti savaitę ar daugiau!

  • 90-ties dienų garantija – Po barzdaskutės ar barzdakirpės remonto, suteiksime net trejų mėnesių garantiją! Tai apima pakeistas detales, bet neapima profilaktinių valymo darbų, tai paliekami jums!

Kaip vyksta barzdaskučių remontas?

  • Barzdaskutė priimama patikrai: Atliekamas pradinis patikrinimas, įrenginį užregistruojame vidinėje sistemoje, apžiūrima bendra būklė, išklausomi kliento nusiskundimai.

  • Atliekama diagnostika: Pradedamas barzdaskutės patikrinimas, jei reikia – įtaisas išardomas. Tikslinami blogi komponentai, informacija suvedama vidinėje sistemoje ir perduodama vadybininkams.

  • Nustatoma remonto kaina: Įvertinami remonto kaštai, jei reikia sudaromas keičiamų detalių sąrašas. Vadybininkas susisiekia su klientu, paaiškina situacija. Gavus sutikimą –  užsakomos detalės iš tiekėjų sandėlių.

  • Vykdomas remontas: Atliekami būtini darbai, keičiamos dalys (jei tokių yra), įrenginys surenkamas ir testuojamas. Tik tuomet klientui pranešama apie sėkmingą remonto pabaigą.

„Jei negalite skirtis su barzdaskute, kuri pažįsta jūsų barzdą geriau nei jūs pats, o gedimas nėra sudėtingas – mes už remontą!kalba Taisom.lt specialistai.

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neturite laiko atvykti į buitinės technikos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome barzdaskučių paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje! Laukiame jūsų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą buitinės technikos specialistams! Barzdaskučių remontas ir priežiūra suprantamai! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Barzdaskučių dalys ir priedai. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!  

Dažniausiai sutinkami barzdaskučių gedimai:

Barzdaskučių bei barzdakirpių remontas, gedimai ir jų sprendimo būdai. Gedimus komentuoja buitinės technikos remonto specialistas. Barzdaskučių remontas Klaipėdoje – suprantamai!

Nors visi konkretūs atvejai priklauso nuo gedimo ir modelio bei kitų veiksnių, remonto sąmatos vidurkis lieka panašus. Manome, kad barzdaskutės ar barzdakirpės taisymas neturi viršyti 50-ties eurų, tai yra šiandieninis vidurkis. Žinoma, būna išimčių, kartais reikia užsakyti detales, kurios tikrai nėra pigios. Pasitaiko ir labai brangių ir labai pigių barzdaskučių, tad vieniems tas 50 eurų gali pasirodyti gerokai per daug, o kitiems tik remonto pradžia.

Ar kada girdėjote apie barzdaskutės valymą? Taip, naujose barzdaskutėse pridėtas šepetėlis yra būtent tam ir skirtas! Deja to kartais būna ne gana, ypač vandens atsparumą turinčios barzdaskutės, plaunamos po vandeniu praranda visas tepimui skirtas alyva. Tokiu atveju barzdaskutės peiliukai pradeda barškėti, gaunamas ne efektyvus skutimasis. Kaip to išvengti? Reguliariai valyti barzdaskutę, taip pat įsigyti specialios alyvos, sutepti mechaninėms dalimis. Visa tai galite atlikti ir mūsų servise, išties patraukliomis kainomis. Barzdaskutės ar barzdakirpės remontas be apribojimų.

Kaip ir dauguma šiuolaikinių įrenginių, barzdaskutės naudoja baterijas, o tai natūraliai susidėvintis elementas! Nieko keisto jei barzdaskutė kerpa vis trumpiau, atėjo laikas keisti barzdaskutės bateriją. Tai iš esmės paprasta procedūra, keičiant pavienes baterijos celes, arba visą baterijų komplektą. Keičiame baterijas visoms barzdaskutėms ir barzdakirpėms, patikėk rimtus darbus specialistams!

Vertėtų pasidomėti ar barzdaskutė yra atspari vandeniui ir kokio lygio atsparumas jai suteiktas, dažniausia mygtukų neveikimo priežastis – drėgmės ar nešvarumų pažeidimai. Tai sprendžiama valant ir atstatant pažeistas mygtukų plokštės dalis. Namų sąlygomis deja tokių darbų lengvai atlikti neįmanoma, ne retas atvejais kai reikalingi litavimo įgūdžiai. Mes galimėsime jums padėti ir šiuo atveju.

Nors nesandėliuojame, bet barzdaskučių dalys yra nuolat užsakomos. Tai vidutiniškai užtrunka apie savaitę, turime priėjimą prie tokių žinomų gamintojų kaip Philips ar Braun. Pas mus galite užsisakyti naujas galvutes, peiliukus ar įkroviklius. Visi užsakymai vykdomi užklausų principų, kreipkitės su klausimu – stengsimės pagelbėti.

Patikėkite, taip! Ne tik susiduriame su įprastomis plaukų kirpimo mašinėlėmis, bet gauname užsakymų sutvarkyti pavyzdžiui žirgų kirpimo mašinėlę! Tikrai taip, žirgų! Gera žinia, kad kirpimo mašinėlės sudėtis labai panaši į barzdaskutės, tad bendras supratimas leidžia remontuoti šiuos įrenginius be didesnio vargo.

Reiktų pradėti nuo galvutės valymo, kruopščiai išvalykite peiliukus ir vidines ertmes, jei nepadėjo, teks pasikeisti barzdaskutės galvutę arba varikliuką. Mes atliekame šiuos darbus, nors galvutę galite persidėti ir patys. Šiaip ar taip, susidūrus su panašiomis problemomis skutantis, kreipkitės – gražinsime skutimosi malonumą!

Barzdakirpių remontas.

Barzda formuojate moderne Philips ar Braun barzdakirpę? Ilgai džiaugtis nepavyko? Ėmė ir sugedo? Barzdaskučių remontas yra labai panašus į barzdakirpių, o vidiniais mechanizmai – identiški. Mūsų rankose barzdakirpė vėl veiks kaip nauja!

Barzdaskučių remontas.

Nebelaiko baterija? Neįsijungia? Ar tiesiog pradėjo pešioti barzdą? Esame šių įrenginių specialistai, daugelis barzdoti! Suprantame, ką reiškia likti be barzdaskutės! Laukiame kiekvieno barzdočio!

Kirpimo mašinėlių remontas.

Vis populiarėjančios plaukų kirpimo mašinėlės taip pat genda! Ne kartą gelbėjome kirpėjas ir labai skubiai sutvarkėme šiuos darbo įrankius! Esate kirpėjas ar kirpėja? Streikuoja kirpimo mašinėlė? Mes tau padėsim!

Gyvūnų kirpimo mašinėlių remontas.

Sugedo šunų kirpimo mašinėlė? Čia taip pat galėsime pagelbėti, šių prietaisų sandara primena barzdaskutes, tad remontas tikrai ne svetimas! Esame čiupinėję įvairias gyvūnų kirpimo mašinėles, praktikos yra!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title