fbpx
Orkaičių remontas Klaipėdoje2024-05-10T08:50:33+00:00

Orkaičių remontas Klaipėdoje.

Electrolux, AEG, BOSCH, GORENJE, Whirlpool, SAMSUNG, BEKO ir kitų elektrinių orkaičų taisykla!

Ar įsivaizduojate savo virtuvę be orkaitės? Greičiausiai ne! Sugedus elektriniai orkaitei neskubėkite pirkti naujos, mes galime padėti ją suremontuoti! Jei neužsidaro durelės, nebešildo, metą klaidą ar tiesiog perdegė lemputė – kreipkitės!

til

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Kodėl verta remontuoti orkaitę?

Nors sugedus buitiniai įrangai pirma šovusi mintis dažniausiai siejasi su naujais pirkiniais, siūlome į situaciją pažvelgti iš kitos pusės. Elektrinių orkaičių kainos siekia tris ir keturis šimtus eurų, o remontas, tuo tarpu gali siekti tik apie šimtą eurų. Galbūt net ir mažiau, jei gedimas nėra rimtas. Orkaičių taisymas vyksta pagal gamintojo nurodomas schemas, tad galutiniu rezultatu dvejoti neverta, oraitė veiks taip pat kaip ir prieš sugendant. Taip pat orkaičių meistras pasakys jums – nepamirškite gamtos, remontuodami elektroniką tausojate klimatą!

Ką siūlome mes?

 • Orkaitės išmontavimas ir transportavimas – Jei neturite galimybės orkaitės pristatyti patys, siūlome įrangos paėmimo bei išmontavimo paslaugas Klaipėdoje. Atvykimas kainuoja nuo 10 eur, išmontavimo kaina nuo 20 eur. Tokios pat sąlygos galio ir parvežant bei sumontuojant įrangą atgal. Jei orkaitė randasi daugiabutyje be lifto gali būti taikos papildomas mokestis.

 • Pilnas elektrinės orkaitės patikrinimas – Įsipareigojame atlikti įrenginio diagnostiką, patikros kaina nuo 10 eurų ir dažniausiai trunka 4-5 darbo dienas. Po patikros pasakysime kas atsitiko jūsų įrenginiui ir kokios remonto galimybės.

 • Defektinio aktų paruošimas draudimo bendrovėms – jei turite būsto turto draudimą, remontas gali kainuoti kur kas pigiau. Paruošime visus reikiamus dokumentus draudimo bendrovei, taip sutaupysite ne vieną eurą.

 • Visų tipų elektrinių orkaičių taisymas – Nesvarbu tai dešimties metų senumo orkaitė ar ką tik garantiją pabaigusi orkaitė su išmaniomis funkcijomis, suremontuoti galime visas elektrines orkaites. Dujinių orkaičių neremontuojame.

 • Paslaugos atlikimo laikas – Kadangi buitinė įranga dažnai neapsieina be detalių užsakymo, remonto laikas dažniausiai siekia 4-8 darbo dienas. Jei reikia užsakyti retesnes dalis, gali tekti palaukti dar daugiau!

 • Elektrinių orkaičių dalys – galime užsakyti įvairias orkaičių dalis, tiek atsargines tiek skirtas remontui. Visi orkaičių užsakymai vyksta tik pateikus tikslų įrenginio modelį bei serijinį numerį.

 • 90-ties dienų garantija – Po sėkmingo remonto suteiksime iki 3 mėnesių, juk svarbiausia, kad suremontuotas įrenginys ir toliau sėkmingai jums tarnautų! Norite ilgesnės garantijos? Garantijos pratesimo paslauga taip pat galima.

Kaip vyksta elektrinių orkaičių remontas?

 • Elektrinė Orkaitė priimama patikrai: Atliekamas pradinis patikrinimas, įrenginį užregistruojame vidinėje sistemoje, apžiūrima bendra būklė, užrašomi kliento nusiskundimai.

 • Atliekama įrenginio diagnostika: Pradedamas orkaitės patikrinimas, jei reikia – įrenginys išardomas. Tikslinamos blogos detalės, informacija suvedama vidinėje sistemoje ir perduodama vadybininkams.

 • Nustatoma remonto kaina: Orkaičių meistras įvertinama remonto kaina, jei reikia sudaromas keičiamų detalių sąrašas. Vadybininkas susisiekia su klientu, paaiškina situacija. Gavus sutikimą –  užsakomos detalės.

 • Vykdomas orkaitės remontas: Atliekami būtini darbai, keičiamos dalys (jei tokių yra), įrenginys surenkamas ir testuojamas. Tik tuomet klientui pranešama apie sėkmingą remonto pabaigą.

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neturite laiko atvykti į buitinės technikos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome įrenginių paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą buitinės technikos specialistams! Mikrobangių remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Dažniausiai sutinkamos orkaičių problemos.

Laukia planšetinių kompiuterių remontas? Susipažinkite su dažniausiomis problemos ir jų sprendimo būdais! Žinios nieko nekainuoja! Planšečių remonto ypatumai suprantama kalba!

Orkaitės durelių remontas – žinoma problema. Tai gali būti tiek fiksavimo mechanizmo problema, tiek vyrių problemos ar net elektronikos gedimai kai nesuveikia durelių davikliai. Geriausia pagalba galite gauti tik buitinės technikos servise, kadangi tiksliai problemai identifikuoti prireiks specialistų.

Nors bet kokie elektros instaliacijai būdingi šuoliai priveda prie sugedusios elektronikos, pulti į paniką dar nereikia. Pasitikslinkite ar turite turto draudimą, jei taip – galime sutvarkyti dokumentus draudimui ir taip už remontą sumokėsite kur kas mažiau. Kitu atveju, laukia elektronikos remontas, po įtampos šuolių sugenda plokštės, davikliai, kiti el. komponentai.

Orkaičių klaidos (error) indikuoja gedimą, koks tai gedimas gali pasakyti tik specialistai ir tai ne visais atvejais! Kiekvienas gamintojas naudoja savo klaidų šifravimo metodus, tad neturint remonto serviso schemų, klaidas nustatyti gali būti labai sudėtinga. Mūsų servisas turi visas kompetencijas šiuo klausimu ir gali tiksliai nustatyti rodomas problemas.

Įprastai orientacinė remonto kaina gali siekti apie 80-100 eurų, jei tai elektronikos gedimas. Visas priklauso nuo konkretaus modelio ir parametrų, bet daugeliu atveju orkaičių remontas neviršija 150 eurų. Didelis pagalbininkas remontuojant buitinę įranga yra būsto – turto draudimas, šiuo klausimu galime padėti paruošdami defektavimo aktus draudimo bendrovėms.

Deja orkaitės remontas namų sąlygomis yra neįmanomas. Taip yra dėl sudėtingos įrenginio sandaros, reikalingų prietaisų bei įrangos, norint nustatyti bei sutvarkyti orkaitę. Net jei orkaičių meistras atvyktu į namus, daugeliui atveju sutaisyti įrenginio nepavyktų dėl užsakomų detalių bei įrangos kuri yra tik dirbtuvėse, stokos. Mes siūlome išmontavimo ir sumontavimo paslaugas, bet visu su remontu susiję darbai vyksta tik mūsų servise.

Pats elementariausias atsakymas gali būti kaitinimo elementai, bet tai gali būti klaidinantis atsakymas. Dėl nekaitinimo gali būti kalta plokštė reguliuojanti kaitinimo procesą, o tiksliau plokštėje esantys komponentai. Orkaičių taisymas gali būti etapinis kada reikia keisti kelis komponentus, vieną po kito.

Papratai durelių stiklas yra kombinuojamas su tam tikromis durelių dalimis, tad orkaitės durelių remontas gali virsti tiesiog naujų durelių užsakymu bei permontavimu. Kai kuriais atvejais stiklą galima užsakyti atskirai, arba stiklas parduodamas kartu su tvirtinimo elementais, bet ne visomis durelėmis. Deja orkaitės stiklo keitimas yra ganėtinai brangi procedūra, turto draudimas čia labai praverstu!

Mes už kokybę.

Orkaičių taisymas tik viena iš daugelio paslaugų. Kiekvienas darbas atliekamas kaip įmanoma kruopščiau, dirba tik buitinės technikos specialistai, gebantys remontuoti tokius įrenginius kaip kavos aparatai, kaitlentės ar gartraukius.

Suteikiama garantija.

Tai paprasta, visiems atliktiems darbams suteikiama trejų mėnesių garantija, apie garantinio aptarnavimo sąlygas daugiau galite sužinoti paspaudę „Garantinis Aptarnavimas„.

Orkaičių meistras į namųs.

Deja namų sąlygomis elektrinės orkaitės nesutaisysime, taip yra dėl sudėtingų šiandieninių įrenginių, kuriems remontuoti reikalingos spec. dirbtuvės. Mes siūlome orkaitės paėmimą iš namų, po remonto – parvešime atgal. Tai paprasta ir patogu!

Elektrinių orkaičių remontas.

Sugedo orkaitė? Patikėk šias bėdas specialistams, orkaičių remontas jums padės! Mes taisome visų žinomų gamintojų orkaites, įskaitant SAMSUNG, Whirpool, Electrolux, BEKO, AEG, Bosch ir kitus gamintojus.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title