fbpx
Kaitlenčiu remontas Klaipėdoje2024-05-10T08:43:10+00:00

Kaitlenčių remontas Klaipėdoje.

Electrolux, Bosch, Siemens, Samsung, Miele, Elica, Whirpool, BEKO, AEG ir kitų kaitlanečių remontas!

Indukcinių ir elektrinių  kaitlenčių specialistai pasirūpins jūsų ruošiamo maisto kokybe. Taisome įvairių gamintojų kaitlentes, išmanome jų gedimus, prekiaujame detalėmis.

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Kokias kaitlentes remontuojame?

Prieš kreipiantis į buitinės technikos specialistus pasitikslinkite kokią kaitlentę turite ir ar ji tikrai sugedusi. Nuolat pabrėžiame – remontuojame tik indukcines ir elektrines kaitlentes, jų sandara ir detalių prieinamumas suteikia mums sąlygas užtikrinti kokybiškas remonto paslaugas. Dujinių kaitlenčių deja neaptarnaujame. Indukcinės ir elektrinės kaitlentės užima vis daugiau šiuolaikinių virtuvių, atsiradus problemoms – žinote kur kreiptis!

Ką siūlome mes?

  • Paėmimo bei išmontavimo paslaugos – Jei neturite galimybės galime atvykti į namus ir kaitlentę išmontuoti, o po remonto parvežti atgal ir sumontuoti atgal. Atvykimo kaina nuo 10 eur (Klaipėdoje), montavimo darbai nuo 20 eur.

  • Išsamus kaitlentės patikrinimas (diagnostika) – Išardę kaitlentę nuodugniai apžiūrėsime visus vidinius komponentus, nustatysime problemas bei pateiksime jų sprendimo būdus. Kaitlenčių remontas ir diagnostika vyksta servise, namuose deja tokių darbų padaryti tiesiog nėra kaip. Patikros kaina nuo 10 eur.

  • Elektrinių ir indukcinių kaitlenčių remontas Klaipėdoje – Atliekame įvaraus tipo remonto darbus, keičiame komponentus, užsakome detales, atliekame smulkius litavimo darbus, komponentiniame lygyje.

  • Paslaugos atlikimo laikas – Kadangi kaitlentė yra vienas iš reikalingų buities įrenginių, remonto laikas dažniausiai siekia 5-7 darbo dienas. Jei reikia užsakyti retesnes dalis, gali tekti palaukti savaitę ar daugiau!

  • 90-ties dienų garantija – Po sėkmingai atlikto remonto, suteiksime net trejų mėnesių garantiją! Tai apima pakeistas detales, bet neapima profilaktinių valymo darbų, tai paliekami jums!

Kaip vyksta kaitlenčių remontas?

  • Kaitlentė priimama patikrai: Atliekamas pradinis patikrinimas, įrenginį užregistruojame vidinėje sistemoje, apžiūrima bendra būklė, išklausomi kliento nusiskundimai.

  • Atliekama diagnostika: Pradedamas kaitlentės patikrinimas, jei reikia – įtaisas išardomas. Tikslinami blogi komponentai, informacija suvedama vidinėje sistemoje ir perduodama vadybininkams.

  • Nustatoma remonto kaina: Įvertinami remonto kaštai, jei reikia sudaromas keičiamų detalių sąrašas. Vadybininkas susisiekia su klientu, paaiškina situacija. Gavus sutikimą –  užsakomos detalės iš tiekėjų sandėlių.

  • Vykdomas remontas: Atliekami būtini darbai, keičiamos dalys (jei tokių yra), įrenginys surenkamas ir testuojamas. Tik tuomet klientui pranešama apie sėkmingą remonto pabaigą.

„Jei negalite atvežti išmontuoti ar atgabenti kaitlentės, kvieskite mūsų meistrą, atvykęs specialistas išmontuos jūsų buitinę įrangą, o po remonto sumontuos atgalpataria Taisom.lt specialistai.

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neturite laiko atvykti į buitinės technikos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome kaitlenčių paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje! Laukiame jūsų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą buitinės technikos specialistams! Elektrinių kaitlenčių gedimai suprantamai! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Indukcinių kaitlenčių remontas greitai ir paprastai. Laukiame jūsų užklausų!

Dažniausiai sutinkami kaitlenčių gedimai:

Elektrinių ir indukcinių kaitlenčių remontas, gedimai ir jų sprendimo būdai. Gedimus komentuoja buitinės technikos remonto specialistas.

Nors tai gali būti sudėtingas daviklių gedimas ar kitos problemos, dažniausia problema – tiesiog per mažo diametro indas.

Nerekomenduojame naudotis didesniais nei nurodyta indais, dėl to indukcinė kaitlentės zona gali būti platesnė nei numatyta, taip galite pažeisti kitus šalia esančius komponentus. Naudoti tik tokius indus, kurie yra pritaikyti jūsų indukciniai kaitlentei.

Klaidos kodas paprastai rodo tam tikrą problemą, dėl kurios kaitlentė nedirba, arba dirba ne pilnu pajėgumu. Tikslų klaidos kodą gali iššifruoti tik toje srityje dirbantis specialistas, žinoma kartais pavyksta rasti informacijos ir internete. Tai gali būti patys įvairiausi gedimai, nuo daviklių, elektronikos, valdymo, iki tiesiog įjungtos vaikų apsaugos, kuri apriboja kaitlentės darbą.

Valdymo panelės gedimai yra pakankamai dažni, kadangi tai aukštų temperatūrų veikiama zona, vieno ar kito elektronikos komponento perkaitimas yra visiškai realus. Tai ypač būdinga žemesnės klasės kaitlentėms, kurių kokybė nusileidžia flagmanams.

Nėra vienos nustatytos kainos, deja gedimu esama pakankamai įvairių, tad tiksliai kaina nustatoma tik po apžiūros. Imant vidurkį, remonto kaina gali siekti apie 60-80 eurų. Tam tikrai atvejais (keičiant stiklą) gali tekti susimokėti brangiau, tačiau verta paminėti – daugelis gedimų yra lengvai išsprendžiami ir nereikalauja daug investicijų.

Daugumai modelių stiklus galima pakeisti, be didelio vargo. Tiesa, tai nėra pats pigiausias malonumas. Tam tikrai atvejais nauji stiklai parduodami jau paruošti montavimui, o kai kurie gamintojai tiekia tik patį stiklą – čia ne apsieinama be klijavimo. Dėl konkrečių kainų kreipkitės į mūsų servisą, kainą patikslinsime pagal jūsų modelį.

Patikrinkite ar valdymo panelėje nenustatyta žema temperatūra, ar valdymo panelė išvis veikia? Jei temperatūra nustatyta aušta, o temperatūra vis tiek per silpna galima kaltinti vidinius kaitlentės komponentus. Tai gali būti elektrinės kaitlentės kaitinimo elementų gedimas ar indukcinių komponentų gedimas.

Patikrinkite ar patalpoje veikia elektros įvadas, jei elektra yra, laukia rimtesni išbandymai. Galimi gedimo variantai: sugedusi valdymo panelė (neveikia įjungimo ar kiti mygtukai), sugedo valdymo blokas. Abiem atvejais reikalingas meistro įsikišimas, namų sąlygomis šie remontai neatliekami.

Persekioja elektrinių kaitlenčių gedimai?

Baiminatės, kad buitinė įranga ir vėl suges? Nustokite, Taisom.lt specialistai gali jus nuraminti – buitinės įrangos remontas nėra pasaulio pabaiga, ne tik suremontuosime, bet ir duosime garantiją!

Paėmimo ir pristatymo paslaugos.

Neturime galimybės atvežti ar išmontuoti buitinę įrangą? Kvieskite mūsų specialistus, jie be vargo išmontuos gartraukį, kaitlentę ar net indaplovę, saugiai ją nugabens į servisą, o sutvarkius – pristatys atgal jums!

Kaitlenčių remontas Klaipėdoje.

Indukcinių ir elektrinių kaitlenčių taisymo paslaugos Klaipėdoje ir aplink! Aptarnaujame visus žinomus gamintojus, kaip: GORENJE, AIRFORCE, NEFF, INDESIT, CANDY, taip pat kitus kaitlenčių gamintojus.

Įvairių kaitlenčių dalys pagal užsakymą.

Domina kaitlenčių dalys? Galime užsakyti įvairių atsarginių bei remontinių dalių, taip pat priedų. Dėl individualių dalių kreiptis telefonu ar el. paštu, detalių nesandeliuojame, visos kaitlenčių dalys užsakomos.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title