fbpx
Gartraukių remontas Klaipėdoje2024-05-10T08:46:23+00:00

Gartraukių remontas Klaipėdoje.

Sugedo garų surinktuvas? Taisome BOSCH, ELICA, BEKO, ELECTROLUX, CATA, AEG, MIELE ir kitų gamintojų gartraukius.

Nebeįsijungia gartraukis? Jaučiamas nemalonus kvapas? Galbūt nebeveikia valdymo panelė ar pablogėjo trauka? Remontuojame šiuos ir kitus garų surinkėjų gedimus, taip pat aptarnaujame ir kitą buitinę įrangą!

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Keletas atliktų darbų:

Remontuoti ar pirkti naują?

Nepaslaptis, kad garų surinktuvas perkamas labai retai, tai vos ne kasdien naudojamas buities prietaisas, dažnai pritaikytas prie virtuvės baldų ar interjero dizaino. Sugedus kyla esminis klausimas, ieškoti naujo, ar remontuoti senąjį. Specialistų teigimu, gartraukių vidinė struktūra išlieka nepakitusi jau daugelį metų, tad keisti į naują ne visada yra racionalus sprendimas. Vienas iš dažniausių gendančių elementų – elektros variklis. Šių dienų garų surinktuvuose montuojami labai panašūs varikliai kaip ir prieš kelis metus ar dar seniau, tad pakeitus į naują gartraukį ne visada gausite pranašesnį įrenginį nei anksčiau. Ką jau kalbėti apie integracija į baldus, kurių tikrai nenorime keisti sugedus vienam ar kitam buitinės įrangos prietaisui. Nepamirškite ir pagalbos gamtai, gartraukių remontas prisideda prie gamtos tausojimo, garų surinktuvų remontas visad bus „žalesnis” sprendimas, nei naujo pirkimas.

Ką siūlome mes?

  • Paėmimo bei išmontavimo paslaugos – Jei neturite galimybės galime atvykti į namus ir gartraukį išmontuoti, o po remonto parvežti atgal ir sumontuoti atgal. Atvykimo kaina nuo 10 eur (Klaipėdoje), montavimo darbai nuo 20 eur.

  • Visų tipų gartraukių remontas Klaipėdoje – AEG, BEKO, ELECTROLUX, MIELE, NEFF, SIEMENS, BOSCH ir kitų gamintojų aptarnavimas, gartraukių dalys bei visos serviso paslaugos. Korpusų, gartraukių variklių, valdymo panelių ir kitų komponentų keitimas bei remonto paslaugos.

  • Paslaugos atlikimo laikas – Nors be gartraukio gyventi galima, stengiamės jį gražinti kaip įmanoma greičiau. Vidutiniškai remonto paslaugos trunka apie savaitę, jei nereikia užsakinėti detalių.

  • 90-ties dienų garantija – Atliktiems darbams suteikiama 3 mėnesių garantija, jei detales užsakinėjame mes – tokia pat tvarka taikoma ir pakeistai detaliai. Jei detalę suteikia klientas, garantija taikoma tik atliktui darbui.

Kaip vyksta gartraukių remontas?

  • Įrenginys priimamas patikrai: Atliekamas pradinis patikrinimas, prietaisą užregistruojame vidinėje sistemoje, apžiūrima bendra būklė, išklausomi kliento nusiskundimai.

  • Atliekama diagnostika: Pradedamas gartraukio patikrinimas, jei reikia atliekamas ardymas. Tikslinami blogi komponentai, informacija suvedama vidinėje sistemoje ir perduodama vadybininkams.

  • Nustatoma remonto kaina: Įvertinami remonto kaštai, jei reikia sudaromas keičiamų detalių sąrašas. Vadybininkas susisiekia su klientu, paaiškina situacija. Gavus sutikimą –  užsakomos detalės iš tiekėjų sandėlių.

  • Vykdomas remontas: Atliekami būtini darbai, keičiamos dalys (jei tokių yra), įrenginys surenkamas ir testuojamas. Tik tuomet klientui pranešama apie sėkmingą remonto pabaigą.

„Šių dienų garų surinktuvuose montuojami labai panašūs varikliai kaip ir prieš kelis metus ar dar seniau, tad pakeitus į naują gartraukį ne visada gausite pranašesnį įrenginį nei anksčiau. Ką jau kalbėti apie integracija į baldus, kurių tikrai nenorime keisti sugedus vienam ar kitam buitinės įrangos prietaisui.” – teigia buitinės technikos specialistai.

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neturite laiko atvykti į buitinės technikos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome įrangos paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje, ne tik paimsime, bet ir išmontuosime!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą buitinės technikos specialistams! Gartraukių remontas Klaipėdoje ir ne tik! Padėsime su atsarginėmis detalėmis, taisymo klausimais bei bendromis konsultacijomis. Laukiame jūsų užklausų, stengėmės atsakysime kiekvienam!  

Dažniausiai sutinkami gedimai:

Gartraukių gedimai gali būti pasikartojantys, mūsų specialistai aprašė dažniausiai sutinkamas problemas ir jų sprendimo būdus. Komentuoja buitinės technikos meistras.

Galimai laikas pravalyti ar keisti filtrą? O taip, daugelis modernių gartraukių turi keičiamus ar valomus filtrus, užsikimšus filtrui, variklis dirba kur kas sunkiai. Taip pat dingusi traukia gali nurodyti ir artėjantį variklio gedimą.

Kai užsiuodžia svilėsių kvapas ir gartraukis tiesiog nebeįsijungia – reikalai rimtesni. Dažniausiai sugenda gartraukio variklis, tai bene brangiausia įrenginio detalė. Gera žinia, variklius galima ne tik pakeisti, bet ir suremontuoti. Įvertiname kiekvieną atvejį individualiai ir randame jums priimtiniausią sprendimą.

Galite įvertinti kaip atrodo filtras, jei jis užakęs ir nepraildus, purvinas – laikas keisti. Kai kurie filtrai yra plaunami, kiti keičiami. Jei ieškote gartraukio filtro, susisiekite. Galime užsakyti filtrus įvairiems gartraukių modeliams!

Per laiką gartraukyje gali susiformuoti riebalų sluoksnis, ypač jei daug gaminate! Tai gali įtakoti nemalonaus kvapo atsiradimą, norint jo išvengti, galimos valymo paslaugos, išardant ir išvalant gartraukio vidines dalis, pakeičiant filtrus (jei tokie yra).

Tikrai taip, gartraukių detalės užsakomos po modelio sutikslinamo ir palikto užstato ar įrenginio. Galime užsakyti labai įvairias dalis, pradedant varikliai, sensoriais, korpusų detalėmis ir panašiai. Aptarnaujame didžiausius gartraukių gamintojus.

Įtariame, kad galėjo sugesti valdymo panelė, gera žinia ta, kad jas remontuojame! Galime ne tik pakeisti sugedusius mygtukus, bet atliekame ir kitus smulkius litavimo darbus. Patikėkite problemas mums!

Šis gedimas dažniausiai išsprendžiamas pačių vartotojų, daugumoje atveju perdega lemputė, ją galite išmontuoti ir pakeisti patys! Prieš perkant naują lemputę, įsitikinkite ar ji tiks, specifikacijas rasite gartraukio aprašyme.

Gartraukių remontas Klaipėdoje ir ne tik.

Ne garantinis garų surinktuvų remontas, aptarnavimas ir detalių prekyba. Aptarnaujame tokius gamintojus kaip BOSCH, SIEMENS, ELECTROLUX, BEKO, AEG ir t.t.

Gartraukių detalės pagal užsakymą.

Įvairios gartraukių detalės pagal užsakymą, gartraukių varikliai, plokštės, korpuso dalys ir kitos smulkios detalės. Dėl konkrečių dalių kreiptis el. paštu arba telefonu, lauksime jūsų užklausų!

Atvykstame ir į namus!

Neturite galimybės atvežti? Galime ne tik paimti iš namų, bet teikiame ir išmontavimo/sumontavimo paslaugas. Po remonto parvešime atgal ir sumontuosime! Tai paprasta!

Taisome ir kitą buitinę įrangą!

Ne tik garų surinktuvų remontas, bet ir kitos buitinės įrangos servisas! Taisome indukcines kaitlentes, kavos aparatus, dulkių siurblius, namų robotus bei kitą smulkią buitinę įrangą!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title