fbpx
Lygintuvų remontas Klaipėdoje2024-05-10T08:07:17+00:00

Lygintuvų remontas Klaipėdoje.

Philips, Braun, Tefal, Severin, Bosch, Beko ir kitų lygintuvų remontas Klaipėdoje!

Laidynių, garinių lygintuvų ir lyginimo sistemų remonto specialistai pasirūpins, kad jūsų išlyginti marškiniai vėl atrodytu tokie pat tobuli kaip ir anksčiau!

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Pirkti naują ar remontuoti seną?

Amžinas klausimas slegiantis vartotojus – ieškoti naujo ar taisyti sugedusį? Lygintuvai kaip ir visa buitinė technika genda, o jų remontas ne retai būna ne toks sudėtingas kaip galite įsivaizduoti. Labai svarbu tinkamai įvertinti įrenginio vertę, jei laidynė pirkta už 10-20 eurų, remontas gali atrodyti išties neprotinga išeitis. Tokie pigūs įrenginiai negali pasigirti ilgaamžiškumu, o ir jų taisymo kaina, dažnas atvejis, viršys įrenginio sumą. Kita vertus, jei sugedo brangesnis Philips ar panašaus gamintojo lygintuvas, remontas padės sutaupyti ne vieną eurą.

Ką siūlome mes?

  • Pilnas lygintuvo patikrinimas – Vienu priėjimu įvertinsime ar remontas yra galimas, ar laidynės kaina neviršys remonto kaštų, taip pat ar yra detalių reikiamų remontui. Diagnostikos kaina – nuo 10 eurų.

  • Visų tipų lygintuvų remontas Klaipėdoje – Laidynių, Lyginimo sistemų, garintuvų bei pramoninių lygintuvų taisymas, šiuolaikiniame elektronikos servise.

  • Paslaugos atlikimo laikas – Lygintuvų taisymas tai ne šuniuko pavedžiojimas parke, remontas gali užtrukti iki 4-5 darbo dienų, o jei užsakomos lygintuvų dalys, gali tekti palaukti ir ilgiau.

  • 90-ties dienų garantija – Po laidynės remonto suteiksime net trejų mėnesių garantiją, kad lygindami drabužius galėtumėte susikaupti ir blogos mintys apie gedimus nė nesugalvotų atsirasti!

Kaip vyksta lygintuvų remontas?

  • Lygintuvas priimamas patikrai: Atidžiai apžiūrimas įrenginys, sutikslinami visi nurodyti gedimai, įvertinama bendra būklė.

  • Atliekama diagnostika: Atliekama įrenginio patikra, jei reikia, lygintuvas išardomas, nustatoma sugedusių detalių būklė, patikrinamas prieinamumas, paruošiama informacija vadybininkams.

  • Nustatoma remonto kaina: Susisiekęs vadybininkas informuoja klientą apie remonto kaštus ir trukmę. Paaiškinama kokia detalė sugedusi ir ko reikia, kad lygintuvas būtų suremontuotas.

  • Vykdomas remontas: Jei klientas sutinka, lygintuvas pradedamas remontuoti. Užsakomos reikiamos detalės, vykdomi ardymo darbai. Vėliau seka testavimas ir paruošimas įrenginį grąžinti klientui.

„Ar ilgai lygintuvas veiks po remonto? Vienas iš neraminančių klausimų įtakojančių apsisprendimą remontuoti ar ne. Specialisto nuomone lygintuvo vidinius komponentus sudaro vos kelios detalės, tad keičiant vieną ar kitą mazgą, pakeičiamas praktiškai visi svarbiausi komponentai. Manoma, kad kokybiško daikto tarnavimas toliau po remonto bus toks pat sėkmingas, kaip ir nusipirkus naują lygintuvą iš parduotuvės. Remontuoti nebijokite, mes mokame pasirūpinti jūsų padėjėjais.”

TURITE TURTO DRAUDIMĄ?

Ar žinojote, kad būsto turto draudimas gali sutaupyti pinigų? Sugedus televizoriui, kompiuteriui, telefonui ar kitai namų elektronikai kreipkitės į mūsų specialistus, išrašysime defektinį aktą – taip draudimas kompensuos dalį remontui išleistos sumos!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neturite laiko atvykti į buitinės technikos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome lygintuvų paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje, vos už 10 eur! Laukiame jūsų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą buitinės technikos specialistams! Lygintuvų remontas ir priežiūra suprantamai! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Lygintuvų dalys ir priedai. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!  

Dažniausiai sutinkami lygintuvų gedimai:

Populiariausi laidynių gedimai ir jų sprendimo būdai vienoje vietoje. Gedimus komentuoja buitinės technikos remonto specialistas. Lygintuvų remontas Klaipėdoje suprantamai!

Verta pasitikrinti lygintuvo nustatymus, galbūt nustatytas maksimalus kaitimas. Tokiu būdu, nevėsinant audinio garais ar kitomis priemonėmis, labai paprasta pradeginti ne tik palaidinę, bet ir kelnes ar švarką. Jei temperatūros reguliuoti neišeina, galimai sugedo reguliatorius, tokiu atveju laukiame jūsų buitinės technikos servise!

Vienas iš galimų variantų – blogai įstatytas bakelis, pabandykite perdėti vandens talpyklą iš naujo. Jei problema išliks, galima įtarti susidėvėjusią tarpinę ar jungtį. Atliekame šiuos ir daugelį kitų darbų, tad lygintuvo išmesti dar neskubėkite.

Nepatikėsite, bet lygintuvai taip pat gali užkalkėti, tai vienas iš dažniausių problemų susijusių su garų sistemos gedimais. Lygintuvą galima nukalkinti, tiesa tai kiek sudėtingiau, nei nukalkinti kavos aparatą, teks apsilankyti mūsų servise.

Patikrinkite ar nustatytas pakankamas kaitimo lygis, jei problema liko, įtariame lygintuvo pakaitinimo teną. Tai susidėvinti dalis, tad galimai pasibaigė detalės rezervas. Tenus galima pakeisti, tiesa remonto kaina nėra pati mažiausia, tad vertėtų įsivertinti kiek kainavo lygintuvas. Lygintuvų dalys yra prieinamos, tad klauskite, stengiamės pagelbėti kiekvienam lygintuvui!

Paklauskite senų žmonių, lyginimas tai menas! Nustebsite kiek triukų jums papasakos močiutė ar mama. Daug reiškia ir naujas lygintuvas, pavyzdžiui įsigijus naujos kartos garinį lygintuvą ir naudojant dešimtmečio senumo po sovietinį  – skirtumą pamatysite iškart! Vertėtų apsvarstyti ir garintuvo įsigijimą, tai šiuolaikinis būdas lyginti rūbus negaištant daug laiko ar išnaudojant daug erdvės.

Sunku lyginti šiuos du įrenginius, veikiančius skirtingais principais. Puikus lygintuvas įgudusio vartotojo rankose dažnai išgaus geresnį rezultatą, tačiau tai užtruks ilgiau. Garintuvas ypač naudingas nenorintiems sugaišti daug laiko, lyginant rūbus paskubomis ar keliaujant. Vienas įrenginys neturėtų pakeisti kito.

Pasitaiko ir tokių gedimų, ypač jei lyginimas vyksta naudojant vandenį. Modernūs lygintuvai turi valdymo plokštę kurioje sumontuoti mygtukai. Neretas atvejis kai netyčia užtryškęs vanduo ar didesnis garų antplūdis sukelia oksidacijos požymius, tai per laiką gali stipriai pakenkti elektriniam prietaisui, pažeidžiant ne tik lygintuvo mygtukus, bet ir kitas dalis.

Garintuvų remontas.

Rūbus lyginate šiuolaikišku garintuvu? Nuliūdinsime – genda ir jie, gera žinia ta, kad mes juos taip pat remontuojame! Tiek nedidelius kompaktiškus, tiek pastatomus, nėra tokio garintuvo kurio nesutvarkytume!

Lyginimo sistemų remontas.

Buities darbams dirbti investavote nemažai pinigų, o žadėta lyginimo sistema neatlieka darbo kaip turėtų? Taisome kompleksiškas lyginimo sistemas, tad papuolėte būtent ten kur reikia.

Lygintuvų remontas.

Net ir pačias paprasčiausiais laidynes verta remontuoti! Nepasiduok pagundai ir pristatyk sugedusį lygintuvą remontui, lygintuvų dalys prieinamos, mes atgaivinsime jį antram gyvenimui, kad ir toliau džiugintu namų šeimininkes!

Pramoninių lyginimo sistemų remontas.

Nors ne kas dieną sutinkami, šie industrinio lygio įrenginiai gelbėja ne vieną įmonę. Susidūrėte su pramoninių lygintuvų, lyginimo stalų, garo generatorių ar lyginimo presų gedimais? Mes tikimės pagelbėti ir čia!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title