fbpx
LED šviestuvų remontas2024-05-10T08:48:32+00:00

LED šviestuvų remontas.

Sugedo pakabinamas LED šviestuvas? Ne pats tinkamiausias laikas ieškoti naujo? Mes galime jums padėti!

Keisti LED šviestuvą į naują gali būti labai skausminga procedūra, nebent planuojate namuose atlikti remontą! Mes siūlome sutaisyti tą patį, sutaupant laiko ir išlaidų! Tai paprasčiau nei galvojate!

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Kokius šviestuvus remontuojame?

Šiuolaikiniame interjere apšvietimas tapo neatsiejama dalis, tobulėjant technologijoms apšvietimas tampa vis labiau išmanus. Būtent šią šviestuvų sritį ir aptarnaujame, LED šviestuvai, išmanūs šviestuvai, integruotos apšvietimo sistemos ir kiti išmanių namų apšvietimo elementai. Juk tai ateitis – ar ne?

Ką siūlome mes?

  • Nuodugnus šviestuvo patikrinimas –  Atliekant nuodugnią šviestuvo patikrą imamas 10-30 eurų mokestis.

  • LED šviestuvų remontas – Sutaisysime jūsų LED šviestuvą, net jei reikėtų keisti perdegusias LED lemputes ar remontuoti sugedusį maitinimo bloką. Taip pat, tai gali būti ir išmanus šviestuvas!

  • Paslaugos atlikimo laikas – šviestuvų remontas vidutiniškai užtrunka apie 5-6 darbo dienas, jei nereikia užsakinėti labai retų komponentų (kaip kad LED apšvietimo juostų). Didelė dalis gedimų pašalinami greičiau!

  • 90-ties dienų garantija – Po sėkmingo šviestuvo sutaisymo, suteikiame 3 mėnesių garantiją. Daugiau informacijos apie garantines sąlygas galite sužinoti paspaudę nuorodą „garantinis aptarnavimas

Kaip vyksta šviestuvų remontas?

  • Šviestuvas priimamas patikrai: Atidžiai apžiūrimas įrenginys, sutikslinami visi nurodyti gedimai, įvertinama bendra būklė.

  • Atliekama diagnostika: Atliekama įrenginio patikra, jei reikia, įrenginys išardomas, nustatoma sugedusių detalių būklė, patikrinamas prieinamumas, paruošiama informacija vadybininkams.

  • Nustatoma remonto kaina: Susisiekęs vadybininkas informuoja klientą apie remonto kaštus ir trukmę. Paaiškinama kokia detalė sugedusi ir ko reikia, kad lygintuvas būtų suremontuotas.

  • Vykdomas remontas: Jei klientas sutinka, šviestuvas pradedamas remontuoti. Užsakomos reikiamos detalės, vykdomi ardymo darbai. Vėliau seka testavimas ir paruošimas įrenginį grąžinti klientui.

Kiek gi kainuoja LED šviestuvų remontas?

Būsime tiesmukiški, LED remontas prasideda nuo 35-45 eurų, pigesnių variantų pasitaiko labai retai. Taisant išdegusias LED lemputes kaina gali siekti ir šimtą ar daugiau eurų, ypač kai reikia užsakinėti naujas apšvietimo juostas. Dėl sudėtingų formų LED šviestuvų apšvietimo gedimų sprendimai dažnai užtrunka ilgai, detalių paieška ir užsakymas reikalauja kantrybės. Taip pat pasitaiko ir maitinimo ar valdymo problemų, kurios kyla iš smulkesnių komponentų plokštėse, tai šiek tiek pigesnė problema, bet orientuotis žemiau nurodytos sumos nevertėtų.

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neturite laiko atvykti į buitinės technikos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome LED šviestuvų paėmimo (nusikabinti turite patys!) paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdojei! Laukiame jūsų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą buitinės technikos specialistams! LED šviestuvų remontas ir priežiūra suprantamai! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Elektrinių šviestuvų remontas ir dalys. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!  

Taisome ir kitą buitinę įrangą.

Buitinės technikos remontas viena iš mūsų stipriausių sričių, jei susidūrėte su namų elektronikos problemomis – kreipkitės. Ne tik sutaisysime jūsų televizorių, bet padėsime sugedus indaplovei ar net šaldytuvui.

Suteikiama garantija.

Elektrinių šviestuvų remontas be garantijos? Taip nebūna. Suteikiame iki 90-ies dienų garantiją, mūsų klientai ramūs. Už suremontuotą įrenginį galime padėti galvą!

Atsakome už kokybę.

Net ir pačias sudėtingiausias situacijas sprendžiame atsakingai, kiekvienas darbas atliekamas profesionaliai. Patirties turintis specialistas ir tinkami įrankiai – sėkmingas darbo rezultatas.

Ne tik LED šviestuvų remontas.

Mūsų servise taip pat atliekamas lauko šviestuvų remontas. Galime sutaisyti ir išmanius šviestuvus, su reguliuojama šviesa ir kitais nustatymais. Montavimo darbų deja neatliekame!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title