fbpx
Epiliatorių remontas Klaipėdoje2022-10-11T12:03:01+00:00

Epiliatorių remontas Klaipėdoje.

Philips, Braun, Remington, Silk’n ir kitų epiliatorių taisykla!

Epiliatoriai taip pat genda! Pradėjome taisyti grožio priežiūros įrenginius, tad galite jaustis saugūs! Epiliatorius ir vėl veiks puikiai, kaip ir anksčiau!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-19:00 VI 10:00-16:00

til

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Ar verta remontuoti epiliatorių?

Norite gražių kojų, bet naujas epiliatorius per brangus? Rinkitės remontą! Mes garantuosime kokybiškai atliktą darbą, panaudotas autentiškas detales bei tiksliai nustatytą gedimą. Kaip apsispręsti ar verta? Pabandykite atsakyti į kelis esminius klausimus, ar įrenginys prieš sugendant jums patiko? Ar epiliatorius buvo brangus? Ar gerai atliko savo darbą? Jei atsakymai teigiami, o kaina didesnė nei penkiasdešimt eurų, mes siūlome rinktis remontą! Ne tik gražinsite įrenginį į jo jaunystės amžių, bet ir tausosite gamtą!

Ką siūlome mes?

  • Pilnas epiliatoriaus patikrinimas – Atliksime įrenginio patikrą, nustatysime problemas ir sudarysime remonto sąmatą. Diagnostikos kaina nuo 10 eurų.

  • Visų tipų epiliatorių remontas Klaipėdoje – Nesvarbu tai fotoepiliatorius, įprastas epiliatorius ar kūno skustuvas, mes galime suremontuoti juos visus!

  • Paslaugos atlikimo laikas – Kadangi epiliatorius neįkrenta į super reikalingus kasdienius įrenginius, remonto laikas dažniausiai siekia 5-7 darbo dienas. Jei reikia užsakyti retesnes dalis, gali tekti palaukti savaitę ar daugiau!

  • 90-ties dienų garantija – Po epiliatoriaus remonto suteiksime 3 mėnesių, juk svarbiausia, kad suremontuotas įrenginys ir toliau sėkmingai jums tarnautų!

Kaip vyksta epiliatorių remontas?

  • Epiliatorius priimamas patikrai: Atliekamas pradinis patikrinimas, įrenginį užregistruojame vidinėje sistemoje, apžiūrima bendra būklė, užrašomi kliento nusiskundimai.

  • Atliekama diagnostika: Pradedamas epiliatoriaus patikrinimas, jei reikia – įtaisas išardomas. Tikslinami blogos detalės, informacija suvedama vidinėje sistemoje ir perduodama vadybininkams.

  • Nustatoma remonto kaina: Įvertinama remonto kaina, jei reikia sudaromas keičiamų detalių sąrašas. Vadybininkas susisiekia su klientu, paaiškina situacija. Gavus sutikimą –  užsakomos detalės.

  • Vykdomas remontas: Atliekami būtini darbai, keičiamos dalys (jei tokių yra), įrenginys surenkamas ir testuojamas. Tik tuomet klientui pranešama apie sėkmingą remonto pabaigą.

„Jei atsakymai teigiami, o kaina didesnė nei penkiasdešimt eurų, mes siūlome rinktis remontą! Ne tik gražinsite įrenginį į jo jaunystės amžių, bet ir tausosite gamtą!kalba Taisom.lt specialistai.

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.

Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Neturite laiko atvykti į buitinės technikos servisą? Suprantame, laikas – pats svarbiausias, tad siūlome epiliatorių paėmimo paslaugą visoje Klaipėdoje. Iškviesk Taisom.lt specialistą į namus ar ofisą Klaipėdoje! Epiliatorių remontas be ribų!

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą buitinės technikos specialistams! Epiliatorių remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Padėsime išsirinkti, suremontuoti ir prižiūrėti. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Dažniausiai sutinkami epiliatorių gedimai:

Epiliatorių remontas, gedimai ir jų sprendimo būdai. Klausimus atsako buitinės technikos remonto specialistas.

Jei tai įprastas mechaniniu būdu veikiantis epiliatorius, kaina dažniausiai siekia apie 50 eurų, dalys nėra ypatingai brangios, o remonto darbus sudaro arba valymo darbai, arba mechaninių detalių keitimas. Visai kita kalba su Fotoepiliatoriais, tai kur kas brangesni įrenginiai, jų remontas taip pat atitinkamai brangesnis.

Reiktų pradėti nuo valymo darbų, išardyti epiliatorių, išvalyti plaukų kirpimo mechanizmus ir surinkus atgal bandyti dar kartą. Jei to nepavyksta padaryti, mes žinoma galime jums padėti. Profesionalų rankos epiliatoriai ne tik išvalomi, bet ir sutepami kvapniu tepalu, kuris mažina trintį. Jei valymas nepadeda, greičiausiai susidėvėjo epiliatoriaus galva, jos taip pat nesudėtingai keičiamos.

Kaip ir dauguma šiuolaikinių įrenginių, epiliatoriai naudoja baterijas, o tai natūraliai susidėvintis elementas! Nieko keisto jei epiliatorius veikia vis trumpiau. Manome atėjo laikas keisti epiliatoriaus bateriją. Neišsigąskite, tai pakankamai paprasta procedūra, baterijų keitimas viena iš mūsų kasdienių stichijų!

Vienas iš sutinkamų variantų – sugadinti galvos mechanizmo dantračiai. Tai trapios plastmasinės detalės kurios ne tik dėvisi, bet užstrigus ir labai lengvai lūžtančios! Jei epiliatorius įsijungia ir girdite kaip dirba jo varikliukas, o galvos mechanizmas nejuda – problemą jau žinote! Liko apsilankyti mūsų servise, epiliatorių remontas bus sėkmingas!

Turime galimybę užsakyti visų žinomų epiliatorių gamintojų detales, įskaitant Philips, Braun, Remington ar Silk’n. Detalių užsakymas vykdomas tik po apmokėjimo, nustačius tikslius detalės duomenis ir gavimo galimybes. Tai retai užsakomos detalės, tad reikalui esant gali tekti palaukti iki savaitės ar kelių.

Epiliatorių remontas.

Philips, Braun, Remington, Panasonic, Silk’n ir kitų grožio priemonių aptanavimas, keičiame dalis, atliekame įvairius remonto darbus. Suteikiame garantiją. Siekiame, kad kojos būtų gražesnės!

Kūno skustuvų remontas.

Tai kompaktiški skustuvai dirbantys su įkraunama baterija ir skustuvo antgaliu. Jie taip pat genda, o mes žinoma galime juos pataisyti! Neabejotinai svarbus įrankis grožio procedūroms atlikti, sutaisysime – bus kaip naujas!

Dalys ir priedai.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairių epiliatorių priedų, galvučių, įkroviklių, baterijų, taip pat skirtingų antgalių kūno skustuvams ar kitoms grožio priemonėms, kaip kad barzdaskutės. Ieškai detalių? Skambink arba rašyk!

Fotoepiliatorių remontas.

Turite brangų fotoepiliatorių kuris nustojo veikti? Nepatikėsite! Esame sutaisę ir tokių! Neįsijungia, nelaiko baterija ar ištiko kitos bėdos? Atvykite, pagelbėsime bet kokiu atveju!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title