fbpx
aplieto kompiuterio remontas2022-10-12T11:51:07+00:00

Aplieto kompiuterio remontas.

Kompiuteris aplietas vandeniu? Jums prireiks specialistų pagalbos! 

Aplietas nešiojamas kompiuteris – skaudi tema. Tai nutinka netikėtai, pasekmės dažnai liūdnos. Jei bent dalis vartotojų žinotų apie svarbą kreiptis į specialistus kaip įmanoma greičiau, išsaugotų kompiuterių kiekis būtų žymiai didesni!

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Apliejimo žala:

Apipyliau kompiuterį, ką daryti?

Laikas – jūsų geriausias draugas. Aplieto kompiuterio remonto kaina priklauso nuo to kaip greitai sureaguosite! Sakykim tai atsitiko dabar, nuslydo stiklinė su vandeniu ar užvirto kavos puodelis, jūs visiškoje panikoje, ką daryti dabar? Pirmas dalykas, išjungti veikiantį kompiuterį, kad padarytumėte tai kaip įmanoma greičiau, siūlome tiesiog spausti įjungimo/išjungimo mygtuką ir laikyti jį kol kompiuteris išsijungs, papratai tai trunka 3-5 sekundes. Sekantis veiksmas apversti kompiuterį ir išimti bateriją, jei tai įmanoma. Deja daug šiuolaikinių kompiuterių baterija integruoja į vidų, jų taip paprastai pasiekti nepavyksta. Tokiu atveju baterijos atjungimą praleiskite ir imkitės galutinio etapo. Kelionė į kompiuterių servisą! Čia ir vėl apie laiką, kuo anksčiau tai padarysite, tuo didesnė tikimybė, kad aplietas kompiuteris bus sėkmingai sutaisytais!

Kiek kainuoja tokio tipo remontas?

  • Aplieto kompiuterio valymas – pirmas dalykas kuris yra atliekamas, kompiuteris pilnai išardomas, išvaloma drėgmė, oksidacijos požymiai ir jei to pakanka, valio! Jums pasisekė. Kompiuteris patikrinimas, jei viskas gerai – surenkamas atgal ir atiduodamas jums. Oksidacijos ir drėgmės pašalinimo paslauga paprastai kainuoja apie 40-50 eurų.

  • Aplieto kompiuterio komponentų keitimas – Valymas ne visada padeda, kartais prireikia pakeisti ir vieną ar kelis kompiuterio komponentus, tai gali būti klaviatūra ar liečiamas paviršius, rečiau kiti komponentai kaip ekranas ar kietieji diskai. Tai prisideda prie valymo kainos ir už atskiras detales bei jų pakeitimą, mokama papildomai. Tiksli suma yra tikslinama pagal kompiuterio modelį.

  • Pagrindinės plokštės remontas – Deja ne retai po apliejimo kompiuteriai patiria kur kas didesnius nuostolius nei pavienių komponentų gedimai. Bene baisiausias dalykas kas gali nutikti – pagrindinės plokštės gedimas. Tai atsitinka kai skystis užtrumpina elektros grandinę, nudegindamas komponentus, jei aplietas nešiojamas kompiuteris naudojamas toliau (pasitaiko ir tokių atveju), gali nupūti plokštės takeliai ar net sluoksniai, kuo toliau, tuo situacija blogesnė. Tikrai ne kiekvieną sugedusią plokštę pavyksta sutvarkyti, dėl to stipriai akcentuojame – kuo greičiau kreipsitės, tuo daugiau šansų išgelbėti kompiuterį! Pagrindinių plokščių remontas skaičiuoti pradedamas nuo 100 eur, ne retai imamas valandinis mokestis bandant atitaisyti pažeistas vietas. Kiekvienas atvejis unikalus, tad tiksli kaina nėra apibrėžiama.

Kiek laiko trunka remontas?

  • Jei po drėgmės valymo kompiuteris veikia: Po oksidacijos pašalinimo aplietas nešiojamas kompiuteris atsigavo, jei reikia pakeičiami kiti komponentai kaip klaviatūra ir galite kompiuteriu naudotis toliau. Tai kelių dienų darbas, tad kompiuterį atgausite maždaug po 3-4 darbo dienų, jei nereikės užsakyti ypatingų detalių.

  • Jei po drėgmės valymo kompiuteris neveikia: Apgailestaujame, jums nepasisekė. Drėgmė pažeidė vidinius pagrindinės plokštės komponentus, bus reikalingi smulkūs litavimo darbai, galbūt net takelių atstatymas, mikroshemų, lustų ir kitų smulkių detalių keitimas. Tokių darbų atlikimo darbai vidutiniškai trunka apie 3-4 savaites, kartais ir ilgiau. Aplieto kompiuterio remontas nevisada pasibaigia laimingai.

Ar ryžiai tikrai padeda?

Nors teorija yra teisinga ir ryžiai tikrai sugeria drėgmė, posakis „apipyliau kompiuterį, mesiu į ryžius” čia tikrai netinka. Drėgmė gali tūnoti labai giliai ir ryžiai tikrai jos nepasieks, kad ir kaip to norėtumėte. Aplieto kompiuterio remonto kaina gali tik brangti jei gaišite laiką su tokiais mitais apipintais eksperimentais. Rimtas problemas patikėkite specialistams, aplieto kompiuterio remontas yra sudėtingas ir atsakingas darbas!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Kompiuterių remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Konsultuojame įvairiais elektronikos klausimais. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Dažniausiai sutinkami gedimai:

Apipyliau kompiuterį, ką reiktų žinoti ir kaip pasielgti. Žemiau apžvelgiame dažniausias situacijas, su kuriomis susiduriame remontuodami kompiuteris su panašiais simptomais. Klausimus atsako Taisom.lt specialistas.

Iš dalies vanduo yra lengviau išvalomas, bet gali sukelti tokius pat pavojingus oksidacijos darinius, sugadinant vidinius pagrindinės plokštės komponentus. Jei kreipiamasi laiku, bėdos dažniausiai pavyksta išvengti. Problema atsiranda kai vanduo pradeda džiūti. Jei kompiuteris aplietas vandeniu – kuo skubiau kreipkitės į specialistus!

Pasitaiko tokių situacijų kai nukrenta vos keli lašai, staigiai nuvalę padarinius dažniausiai nieko neįtardami naudojamės kompiuterio toliau. Viena vertus jei kiekis tikrai buvo nedidelis, pergyventi nereiktų, blogiausia kas gali atsitikti – nustoti veikti klaviatūros klavišai. Žinoma visados yra labai menka tikimybė, kad ir vienas vandens lašas gali prasiskverbti iki plokštės ir pridaryti labai daug žalos.

Tokioje situacijoje jūsų kompiuteris dirba paskolintu laiku, tai reiškia, kad kiekvieną akimirka jis gali imti ir sugesti. Stipriai nerekomenduojame naudotis aplietu įrenginiu, nei jei jis atrodo veikiantis. Tik išvalius, perrinkus ir ištestavus sistemą galite pasitikėti savo įrenginiu. Didelis šansas, kad po valymu gali atsirasti ir šalutinių problemų.

Kalbų būta įvairių, nekeičiant aplietos klaviatūros rizikuojate, kad ji gali tiesiog nustoti veikti, arba atsisakys keli mygtukai, arba visa klaviatūra. Ne gana to, lieka bjaurus traškėjimo garsas spaudžiant klavišus. Mitas, kad aplietas klaviatūras reikia išplauti ir išdžiovinti nepasitvirtina, devyni iš dešimt atveju – nepadeda. Klaviatūros keitimas yra vienintelis patikrintas ir efektyvus metodas!

Nereiktų nusiteikti neigiamai, yra daug atveju kai kaina sudaro tik valymas, o tai nėra ypatingai brangu. Taipogi jei reiktų keisti nebrangią detalę, kad ir klaviatūrą – pabrangimas minimalus. Didžiausios kainos prasideda jei kompiuteris iš vis neįsijungia. Taigi, jei apipyliau kompiuterį į ašaras pulti nesiruošiu, kreipsiuosi į Taisom.lt ir problemas spręsime kartu!

Tikrai taip! Skystis ir elektronika niekad nebuvo geriausi draugai. Deja kai aplietas kompiuteris nebe įsijungia, ar neįsijungia nešiojamo kompiuterio ekranas, turime rimtų problemų. Susikaupusi oksidacija ant smulkių komponentų sukelia įvairias įtampos problemas, galimas visos grandinės gedimas, tai ir brangu ir trunka ilgai. Aplieto kompiuterio geriau neįjungti, kuo skubiau išėmus bateriją reiktų kreiptis į specialistus.

NETURITE GALIMYBĖS ATVYKTI?

Nerandate laiko apsilankyti remonto servise? Suprantame, koks svarbus jums yra laikas, tad siūlome įrenginių paėmimą tiesiai iš jūsų namų ar ofiso! Nesvarbu tai televizorius, kompiuteris ar kavos aparatas Klaipėdos ribose ši paslauga kainuos 10 eurų!

Dėmesys smulkmenoms.

Visi atlikti darbai kruopščiai patikrinami, taisymo darbus atlieka tik apmokytas tos srities personalas. Stipriai akcentuojame atidumą ir kruopštumą.

Įrenginio apžiūra.

Pilna kompiuterio apžiūra nuo 20 eurų, net jei kompiuteris aplietas, kritęs, ar kita bėda, apytikslę sąmatą galime paskaičiuoti per kelias dienas!

Kompiuterių dalys.

Ne tik remontuojame, bet ir prekiaujame! Ekranai, baterijos, klaviatūros bei kitos nešiojamų kompiuterių dalys Klaipėdoje. Palaikome didelį kiekį dalių sandėlyje, o kitas galime užsakyti. Kreipkitės!

Aplietų kompiuterių remontas.

Kompiuteris aplietas vandeniu? Išeitis yra! Taisom.lt komandos specialistai pasiruošę padėti net ir kraštutiniais atvejais! Kompiuterių remontas Klaipėdoje be ribų!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title