fbpx
Kompiuterio perinstaliavimas2022-10-12T10:59:26+00:00

KOMPIUTERIO PERINSTALIAVIMAS

Windows perrašymas per vieną darbo dieną!

Visi programiniai darbai, kaip kompiuterių instaliavimas, virusų paieška ir šalinimas, tvarkyklių diegimas ir dar daug daug kitų operacinės sistemos darbų vienoje vietoje! Gelbėjame kompiuterius nuo virusų ir šiukšlių jau beveik dešimtmetį! Šiuolaikiškas kompiuterio perinstaliavimas!

Pasirinkite filialą Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Vienas iš esminių sklandžiai veikiančio kompiuterio savybių – tvarkinga operacinė sistema.

Jei jaučiate kompiuterio sulėtėjimą dirbant: programos atsidaro ne taip greitai kaip anksčiau, išsijungimas užtrunka kur kas ilgiau ar šokinėja neaiškios ir nematytos lentelės – diagnozė aiški. Kompiuterio perinstaliavimas yra jūsų vaistas.

Kompiuterio operacinės sistemos Windows perrašymas – sklandžiai veikiančio kompiuterio garantas.

Jums reikalingas operacinės sistemos perrašymas! Liaudiškai reiškinys dar vadinamas Windows perinstaliavimas, Windows perrašymas ar Windows instaliavimas. Iš esmės netvarkinga programinė įranga ir yra pagrindinė sulėtėjusio kompiuterio priežastis. Operacinių sistemų natūrali savybė kaupti įvairius duomenis, tad naršant internete kompiuteris kaupia įvairią informaciją, siūlo reklamas, bruka virusus ar kitas kenkėjiškas programėles. Laikui bėgant kompiuteris užsikemša ir nebe susitvarko su jam keliamais reikalavimais, o tada į pagalbą atskubame mes!

„Norime pabrėžti – operacinės sistemos remontas turėtų būti atliekamas profilaktiškai, jei kompiuteris naudojamas dažnai, perrašymą reiktų atlikti kartą per metus ar net dažniau.“ – pataria specialistai.

Kompiuterio perinstaliavimas vykdomas numatyta tvarka, įdiegiama originali operacinė sistema (pvz. Windows 10), įdiegiamos reikiamos tvarkyklės, taip pat įrašomos pagrindinės programos. Po šios procedūros visos iki šiol buvusios programinės bėdos pradings, o įjungus kompiuterį juo naudotis galėsite iškart, be papildomų rūpesčių.

Kodėl rinktis mus? Mūsų kompiuterių instaliavimas kainuoja tik 34.99 Eur, o papildomas programų paketas ir originalios tvarkyklės nieko nekainuoja! Jūsų pageidavimu išsaugosime norimus asmeninius duomenis, taip pat kompiuterių sutvarkysime jau tą pačią dieną!

Naudoji ne Windows operacine sistema? Ne bėda! Aptarnaujame visas operacines sistemas, įskaitant visas Linux versijas bei Apple OS X. Stabdo Macbook’as? Perrašysim operacinę ir jam! El Capitan, Sierra ar Mojave– mes mokame viską! Esi pradedantysis programuotojas, nori laužyti standartus? Linux’o Ubuntu įdiegsime su nuolaida! Lankstus kompiuterio perinstaliavimas kiekvienam! Kompiuterių remontas Klaipėdoje be ribų!

KOMPIUTERIO PERINSTALIAVIMAS:

Paslaugos atlikimo greitis

TRUKMĖ: 3-4 valandos*

Terminas nurodomas jei remontas suplanuotas iš anksto ir neturi laukti bendros eilės.

Remonto kaina

REMONTO KAINA: 34.99€.

Jūs gausite operacinės sistemos perrašymą, tvarkyklių suderinimą, programų įdiegimą.

Suteikiama garantija

GARANTIJA: 30-ies dienų*

Dėl tikslios remonto garantijos suteikimo sąlygų žiūrėti „Garantinis aptarnavimas“ puslapyje.

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.

Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Sudomino kompiuterio perinstaliavimas? Užduokite klausimą elektronikos taisykloje dirbantiems specialistams! Mums patinka bendrauti, nemokamai konsultuojame kompiuterių perinstaliavimo klausimais, patarsime ir pagelbėsime! Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Kompiuterio perinstaliavimas per vieną dieną.

Windows perinstaliavimas vykdomas eilės tvarka, dažniausiai užtrunka vieną darbo dieną, jei servisas turi didelę darbų apkrovą, terminas gali užtrukti iki kelių darbo dienų.

Windows perrašymas pagal jūsų pageidavimus.

Turite specialių pageidavimų? Jums patinka tam tikros programos ar tam tikri nustatymai? Mes rasime bendrą kalbą ir operacinę sistemą sukonfigūruosime pagal jūsų norus ir pageidavimus.

Windows perinstaliavimas kartu su programomis!

Kompiuterio perinstaliavimas nesibaigia tik Windows ar kitos operacinės sistemos įdiegimu. Taip pat įrašome ir sukonfigūruojame pagrindines programas, reikiamas tvarkykles ir nustatymus.

Windows instaliavimas ir į naujus kompiuterius.

Naujų kompiuterių instaliavimas vykdomas tik įsigijus Windows licenciją, kitu atveju galime pasiūlyti Linux operacinę sistemą. Ši paslauga netaikoma Macbook kompiuteriams, kuriems operacinės sistema jau būna įdiegta.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title