Neužsikrauna kompiuteris2021-02-10T14:52:48+00:00

Neužsikrauna kompiuteris?

Nepasikrauna kompiuteris ir neužsikrauna operacinė sistema? Mes galime jums padėti!

Neužsikraunanti operacinė kompiuterio sistema gali perspėti apie kelis galimus gedimus, vienas iš jų – Kietojo disko gedimas. Tai išties pakankamai rimta problema, ne gana to, gali būti ir kitų kompiuterio gedimų. 

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Taikos pr. 48, Klaipėda

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dėl ko dažniausiai neužsikrauna kompiuteris?

Neužsikrauna kompiuteris, juodas ekranas nieko nerodo – kas gali būti blogiau? Greičiausiai klausėte savęs kas gi atsitiko? Atsakymo deja vieno nėra, problemų gali būti kelios. Viena iš dažniausiai sutinkamų problemų – programiniai gedimai, tai gali būti tiek nepavykęs operacinės sistemos atnaujinimas ar neapgalvotai atliktas šiukšlių valymas naudojant dar nepatikrintas programas. Gera žinia – šis gedimo tipas lengvai taisomas, o štai susidūrus su kietojo disko defektu, neužsikraunantis kompiuteris gali tapti kur kas brangesne paslauga.

Kiek kainuoja tokio tipo remontas?

  • Kompiuteris neužsikrauna dėl operacinės sistemos – Kai reikalingi programiniai darbai, kaip kad kompiuterio perinstaliavimas, ar tvarkyklių, programų ir kitų vidinių sistemų remontas, kaina gali siekti 30 eurų.

  • Kompiuteris neužsikrauna dėl kietojo disko – Kai nepasileidžia kompiuteris, galime įtarti ir kietojo disko gedimą. Tai gali atrodyti labai panašiai kaip ir pirmasis atvejis, bet gedimas visiškai kitoks. Kietojo disko keitimo procesas kainuoja apie 30 eurų, su programinės įrangos derinimo darbais. Pačių diskų kainos, HDD ir SSD tikslinamos pagal individualų planą. Kietojo disko keitimas atliekamas išties dažnai.

  • Kompiuterio neužsikrauna dėl kitų gedimų – Retais atvejais kompiuterio neužsikrovimą gali įtakoti kitos, giliau esančios problemos. Nepasikrauna kompiuteris, šviečia juodas ekranas? Gali būti ir pagrindinės plokštės gedimas, tokios bėdos sprendžiamos individualiai, tikrinant atskirus komponentus.

Kiek laiko trunka remontas?

  • Jei tai programinis gedimas: Perrašymai, derinimai bei kiti sisteminiai remontai atliekami pakankamai greitai, net ir esant didesniam srautui klientų, tokią paslaugą galime atlikti per 1-2 darbo dienas. Įspėjus iš anksto, galimas ir dar greitesnis remonto atlikimas.

  • Jei reikalingas detalių keitimas ar remontas: Sudėtingus atvejus sprendžiame pagal susidariusią situaciją, jei tai kietojo disko gedimas, remontas gali užtrukti apie 2-3 dienas. Jei nepasileidžia kompiuteris ne dėl minėtų gedimų ir įtariami plokštės gedimai, terminas gali būti kur kas ilgesnis.

Ar galima susitvarkyti pačiam?

Neužsikrauna kompiuteris, juodas ekranas, o servisas nedirba? Kai kuriuos veiksmus galite padaryti ir patys! Pasitikrinkite ar ekranas tikrai veikiantis, kartais sumaišoma – neįsijungiantis kompiuteris nėra tas atvejis, kai kompiuteris neužsikrauna. Neužsikrovimo atveju, ekranas turi apšvietimą, net ir esant juodai spalva matomas apšviestas fonas. Pabandykite pasileisti saugaus naudojimo režimą (safe mode), jei kompiuterio operacinė sistema streikuoja, per ją galėsite patekti į vidų, o tai jau daug ką pasako. Kitas būdas – įeiti į BIOS posistemę, pasitaiko variantų kai pasikeičia nustatymai ir kompiuteris tiesiog neužsikrauna. Tai gali būti UEFI ar LEGACY nustatymai, taip pat Boot meniu pasirinktys. Turint bent minimalų supratimą apie kompiuteriją, pirminius patikrinimus galite atlikti namuose. Jei jums nepavyko, nepergyvenkite! Nepasileidžia kompiuteris? Kreipkis į Taisom.lt!

IEŠKOTI PAGAL GEDIMĄ:

kompiuterių remontas
lėtai veikia kompiuteris
kompiuterių remontas Klaipėdoje
suskilo kompiuterio ekranas
Kompiuterių taisykla
mano kompiuteris kaista
kompiuterių remontas Klaipėdoje
NEBELAIKO KOMPIUTERIO BATERIJA
kompiuterių remontas Klaipėdoje
NEĮSIJUNGIA KOMPIUTERIS
Kompiuterių servisas
aplieto kompiuterio remontas
Kompiuterių servisas
sulūžo kompiuterio korpusas
nešiojamų kompiuterių remontas
kompiuterio lizdų keitimas
kompiuterio klaviatūros keitimas
Kompiuterio klaviatūros keitimas

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.

Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TURITE KLAUSIMŲ?
PILDYTI UŽSAKYMĄ
PILDYTI UŽSAKYMĄ

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Kompiuterių remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Konsultuojame įvairiais elektronikos klausimais. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Klausti specialisto

NAUDINGI STRAIPSNIAI:

daugiau straipsniu

Jei girdisi klaksėjimas ir kiti garsai.

Niekaip nepasikrauna kompiuteris? Garsas primena klaksėjimą? Verta pasitikrinti kietąjį diską! HDD gedimai tikrai ne retenybė, patikėkite specialistais!

Jei įtariate kitus gedimus.

Kompiuteryje yra kitų problemų? Neveikia klaviatūra ar kitos dalys? Nesibaiminkite, kompiuterių remontas Klaipėdoje jums padės!

Jei rodo juodą ekraną.

Nepasigaukite, juodas ekranas gali simbolizuoti įvairias kompiuterio bėdas. Tiks specialistų rankose galite sužinoti tikslią diagnozę!

Jei neužsikrauna kompiuteris.

Remontuojame visus nešiojamus kompiuterius! Ne tik jungčių keitimas, bet ir kitų komponentų remontas bei keitimas. Baterijos, ekranai ir kitos dalys prieinamomis kainomis!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda