fbpx
kompiuterio korpuso remontas2024-05-10T07:33:28+00:00

Kompiuterio korpuso remontas.

Sulūžo kompiuterio korpusas? Nesibaiminkite, mes galime jį sutaisyti!

Lenkiant kompiuterio dangtį pasigirdo keisti garsai, o vėliau pastebėjote įtrūkimą? Tai pirmieji lūžusio korpuso padariniai, skilęs dangtis, nulaužtas vyris ar ištrupėję plastmasės gabalai. Šie vaizdai mūsų kasdienybė, svarbu suvokti – daugeliu atveju tai pilnai sutaisomas gedimas.

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

kompiuterio korpuso remontas:

Dėl kokios priežasties lūžta kompiuterio korpusas?

Kompiuterių korpusai dažniausiai gaminami iš plastiko, iš pažiūros toks lydinys neturėtų turėti bėdų, tačiau taip yra ne visados. Visų pirma viskas atsiremia į kokybę, kuo kompiuteris pigesnis, tuo naudojami komponentai trapesni. Tai galioja ir korpusams. Dažniausiai kompiuterio korpuso remontas atliekamas biudžetinės klasės kompiuteriams, kaip pavyzdys tai gali būti ACER ar ASUS kompiuteriai vos už kelis šimtus eurų. Problemos prasideda ne iš kart, po kelių metų eksploatavimo gali atsilaisvinti varžtai, nuo vyrių darinėjimo ar smulkių sutrenkimų atsiranda smulkūs įtrūkimai kurie progresuoja, o vėliau kompiuteris tiesiog perlūžta. Deja klientai kreipiasi tik paskutiniu etapu, kai kompiuterio vyrių remontas neišvengiamas ir laukia Kompiuterių remontas Klaipėdoje.

Kiek kainuoja kompiuterio korpuso remontas?

  • Įprastas kompiuterio vyrių remontas – Atvertus mūsų kompiuterių remonto istoriją, galime pastebėti, kad dažniausi nukenčia būtent kompiuterio vyris (lankstas). Lūžis būna arba iš pačio vyrio, kai nulūžta metalo lydinio plokštelė, arba išlaužiamas vyrio tvirtinimas kompiuterio korpuse. Devyni iš dešimt atveju yra pakankamai lengvai sutaisomi ir nereikalauja didelių investicijų, toks remontas gali kainuoti apie 55-65 eurų. Naudojama specifinė epoksidinė derva pažeistoms vietoms sutvirtinti, po remonto kompiuterio korpusas tampa dar tvirtesnis nei iki šiol.

  • Sudėtingas kompiuterio korpuso remontas – Sudėtingu laikomas atvejis kai yra išlaužtas ne tik vyris, bet ir akivaizdžiai matomi trūkiai korpuse, skilęs ekrano dangtis ar yra atitrūkusių plastmasinių detalių. Nors optimaliausias tokio scenarijaus keitimas yra naujas korpusas ir kitų pažeistų dalių keitimas naujomis, ne visados tai padaryti pavyksta. Nauji korpusai prieinami tikrai ne visiems modeliams, o ir kaina ne retai kandžiojasi. Ypač turint senesnį kompiuterį, remonto variantas yra daug dažniau sutinkamas sprendimas. Kompiuterių korpusai sutvirtinami naujais plastmasės lydiniais, naudojama dvi komponentė derva užtikrina stiprumą, o išorėje matomus smulkius pažeidimus užmaskuoja karšti plastmasės klijai. Ne retai tenka keisti ir nulaužtus vyrius, o jei nėra galimybės – atliekami suvirinimo darbai (dažniausiai vyrių gamybai naudojamas aliuminis). Tokie sudėtingesni korpusų remontai gali atsieiti apie 85-95 eurus.

  • Kada naudojami nauji kompiuterių korpusai – Neslėpsime, jei sulūžo kompiuterio korpusas, dar nereiškia, kad jis pataisomas. Ypač kritiniais atvejais remontas yra negalimas ir lieka tik keitimas. Dažniausiai tai sudaro naujas apatinis korpusas, naujas viršutinis korpusas, galiausiai nauji lankstai. Kartais net naujas ekrano dangtis ar net visas ekranas (jei yra pažeistas). Nuolat akcentuojame – jei tik įmanoma, remontas yra kur kas pigesnis variantas. Kompiuterio korpuso detalių keitimas naujomis neretai gali sudaryti pusę kompiuterio sumos, ypač jei tai biudžetinės klasės įrenginys. Konkreti sąmata yra nustatoma pagal kompiuterio modelį ir keičiamų dalių kiekį.

Kiek laiko trunka toks remontas?

  • Jei remontuojamas korpusas ar vyriai: Tokie darbai atliekami greitai, įprastas terminas siekia vos 2-3 dienas, retais atvejais gali trukti ilgiau, jei apdirbamos kelios vietos ar yra pažeisti abu vyrių tvirtinimo taškai.

  • Jei keičiamos naujos korpuso detalės: Sudėtingiausia yra tuomet, kai detalių tiesiog nėra. Tokie užsakymai trunka kelias savaites ar net mėnesį, kai nuo bendravimo su tiekėjais iki detalės gavimo yra labai ilgas kelias.

Kaip išvengti kompiuterio korpuso gedimų?

Pradėti vertėtų jau renkantis kompiuterį, biudžetiniai kompiuteriai kaip sąlyga turės silpnesnį korpusą ir naudojant kompiuterį pakankamai intensyviai ši problema neišvengiama. Brangesni kompiuteriai korpusus sutvirtina įvairiomis papildomomis konstrukcijomis, o verslo klasė vietoje plastiko naudoja magnio ar anglies lydinius. Štai jums ir atsakymas! Netaupykite perkant kompiuterį, dideli parametrai dar ne viskas.

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Domina kompiuterio korpuso remontas? Kompiuterių remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Konsultuojame įvairiais elektronikos klausimais. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Pilna įrenginio apžiūra.

Pilna kompiuterio apžiūra nuo 10 eurų, net jei kompiuteris visiškai sulūžęs, sąmatą galime pasakyti per kelias dienas.

Patikrinta laiko technologija.

Kai atliktas darbas nelaiko, kaltiname blogai pasirinktas medžiagas. Dėl to tobulinome korpusų rekonstrukcijos technologijas, kol išmokome tai padaryti kokybiškai. Mūsų suklijuotos vietos bus stipresnės nei buvo originalus kompiuterio korpusas!

Prekyba naujais korpusais.

Sulūžo kompiuterio korpusas? Ne tik remontuojame, bet ir parduodame įvairias kompiuterių korpusų dalis. Apatinės ir viršutinės korpusų dalys, dangčiai, lankstai ir kitos dalys.

kompiuterio korpuso remontas.

Reikalingas kompiuterio vyrių remontas? Šios ir kitos kompiuterių paslaugos greitai ir patikimai. Naudojame tik pažangiausią technologiją, užtikrinančią korpuso tvirtumą ir stabilumą.

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title