fbpx
kompiuterio lizdų keitimas2024-05-10T07:36:18+00:00

Kompiuterio lizdų keitimas.

Nebeveikia įkrovimo, USB, LAN, ar HDMI lizdas? Mes galime jums padėti!

Kompiuteris su neveikiančia jungtimi – dažnai sutinkama problema. Nesvarbu kuri jungtis išlūžo, dažniausiai pakeisti pavyksta bet kurį pažeistą ir išlaužtą lizdą. Svarbu, kad darbas būtų atliktas profesionaliai.

Pasirinkite vietą:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Siųskite kurjeriu, tai paprasta!

Dėl ko dažniausiai išlūžta kompiuterio lizdai?

Kompiuterio lizdų keitimas reikalingas tuomet kai pažeistas lizdas nebeveikia, arba veikia dalinai (palenkus lizdą ar užlaužus). Lizdų ir jungčių gedimai dažniausiai nutinka dėl mechaninių pažeidimų, kai kompiuteris nukrenta, arba į jungtį įkištas įrenginys (USB laikmena ir pan.) būna užlaužiamas ar kitaip įtempiamas. Kompiuterio įkrovimo lizdo keitimas išprovokuojamas kai užkliūnama už įkišto įkroviklio, taip gali ne tik išlūžti lizdas, bet ir sugesti kompiuterio kietasis diskas, ar sudūžti ekranas! Trumpai tariant pačios jungtys niekada nesuges, o gedimas išprovokuojamas pačių vartotojų. Naudotis kompiuteriu reikia atsakingai!

Kiek kainuoja kompiuterio lizdo keitimas?

  • Kompiuterio įkrovimo lizdo keitimas – Kai reikalingi litavimo darbai arba keičiama į naują lizdą su jungtimi, kaina paprastai siekia 55 eurus. Tam tikrų modelių (kaip Apple Macbook) lizdo keitimas gali kainuoti ženkliai brangiau, tokiu atveju tiksliname pagal konkretu įrenginio modelį.

  • Kompiuterio USB lizdo keitimas – Tai iš esmės panaši procedūra į pirmąją, reikalaujanti litavimo darbų bei pilno kompiuterio išardymo. Tokios paslaugos kaina siekia apie 55 eurus, jei kompiuteryje naudojama įprasta jungtis. USB 3.0, ar Type-C jungčių keitimas kainuoja 65-85 eurus.

  • Kompiuterio LAN lizdo keitimas – Interneto jungties keitimas pasitaiko retai, tai visiškai natūralu – bevielis ryšys naudojamas kur kas dažniau. Visgi jei taip atsitiko, kad išlūžo būtent ši jungtis, keitimo kaina gali siekti 60-80 eurų. Taip yra dėl sudėtingos lizdo sandaros, kurioje naudojamas didelis kiekis smulkių kontaktų.

  • Kompiuterio HDMI lizdo keitimas – Vaizdo perdavimo jungtys dažniausiai keičiamos sunkiausiai, daugiausiai kontaktų turinčios jungtys genda retai, bet jų remontas paprastai kainuoja daugiau nei kitų jungčių. Įprastais atvejais HDMI lizdo keitimas gali kainuoti 60-70 eurų.

Kiek laiko trunka remontas?

  • Jei lizdas keičiamas lengvai: Turint detalę sandėlyje, pakeitimas trunka neilgai. Tai gali būti vos kelios valandos. Tai nereiškia, kad tokia paslauga atliekama iškart palikus kompiuterį, atsižvelkime ir į didelį klientų srautą, kiekvienas nori atgauti kompiuterį kaip įmanoma greičiau!

  • Jei lizdas keičiamas sudėtingai: Sudėtingus kompiuterio lizdo keitimas atliekamas 3-4 dienų bėgyje, tai daugiau laiko ir planavimo reikalaujantis darbas. Kai kurie modeliai reikalauja net pusdienio kruopštaus darbo. Esant didesniam klientų srautui, gali tekti palaukti ir ilgiau.

Ar galima naudotis kompiuteriu su išlaužtu lizdu?

Specialistai nerekomenduoja naudotis kompiuteriu su pažeista jungtimi, jei tai USB jungtis, galite išprovokuoti labai rimtus gedimus, kaip kad pagrindinės plokštės maitinimo grandinės gedimas. Susilietus atviriems laidams ar vidiniams lizdo kontaktams kompiuteris gali ne tik užgesti, bet ir stipriai nukentėti. Teko matyti ne vieną siaubo istoriją kai naudojantis netvarkinga USB jungtimi užtrumpinama pagrindinė plokštė, o remontas siekia ne vieną šimtą eurų. Jei pastebėjote, jog kliba vienas iš lizdų ar yra išlūžęs, kreipkitės į specialistus kaip įmanoma greičiau. Kompiuterių remontas Klaipėdoje kainuos pigiau!

Sugedo elektronika, bet
esate iš kito miesto?

Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.
Kaip saugiai supakuoti įrenginį?
Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

TURITE MUMS KLAUSIMU?

Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Kompiuterių remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Konsultuojame įvairiais elektronikos klausimais. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

Kompiuterio Įkrovimo lizdų keitimas.

Pagrindinis keičiamas lizdas – įkrovimo. Tai paprasta procedūra susidedanti iš seno lizdo išlitavimo ir naujo įlitavimo. Rečiau sutinkami lizdai jungiasi atskira jungtimi.

Kompiuterio HDMI lizdo keitimas.

Pajungus prie TV mirga vaizdas? Patikrinkite HDMI jungtį, tai gali būti jūsų problema. Visų vaizdo perdavimo jungčių keitimas ir remontas.

Kompiuterio LAN lizdo keitimas.

Ne tik duomenų perdavimo, įkrovimo ir vaizdo perdavimo, bet ir internetinės komunikacijos lizdų keitimas. Tinklo lizdai genda pakankamai retai, tad baimintis iš anksto nevertetų.

Visų kitų kompiuterių gedimų remontas.

Remontuojame visus nešiojamus kompiuterius! Ne tik jungčių keitimas, bet ir kitų komponentų remontas bei keitimas. Baterijos, ekranai ir kitos dalys prieinamomis kainomis!

Elektronikos taisykla Life4Laptop
Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
Tinklapių kūrimas Opengate.lt
Televizorių remontas Klaipėdoje
Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

Title