fbpx
kompiuterio klaviatūros keitimas2022-10-12T12:01:09+00:00

Kompiuterio klaviatūros keitimas.

Nebeveikia klaviatūra? Sužinokite, kokios to priežastys!

Kompiuteris be klaviatūros prastas reiškinys, dirbdami su kompiuteriais jau daugiau nei dešimtmetį galime drąsiai teigti, matėme visko! Pasidalinsime informacija apie tai, dėl ko genda kompiuterio klaviatūra.

 SUŽINOKITE KIEK KAINUOS KOMPIUTERIO KLAVIATŪROS KEITIMAS:

  Kaip mus rasti Klaipėdoje:

  Taikos pr. 48, Klaipėda

   I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

  Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

   I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

  Laptopo klaviatūros keitimas:

  Kokios dažniausios klaviatūros gedimo priežastys?

  Matyt nepatikėsite, bet viena iš pagrindinių klaviatūros neveikimo priežasčių yra apliejimas. Kartais užtenka vos kelių lašų ir klaviatūra gali nustoti veikti. Esame girdėję, kad nuvalius klaviatūrą su šlapia servetėle, po kurio laiko atsisakė dalis klavišų! Klavišų darbą gali trikdyti ir įvairios smulkmenos, įstrigusios klaviatūros mechanizmo tarpuose. Tai gali būti maisto likučiai, dulkės, plaukai ar kita sunkiai aptinkama medžiaga. Galimas klaviatūros natūralus nusidėvėjimas, kai atsisako veikti dažniau naudojami klavišai, neveikia jų mechaninės dalys ar jie tiesiog iškrenta.

  Kiek kainuoja tokio tipo remontas?

  • Įprastas klaviatūros keitimas – Kadangi klaviatūros yra ne itin brangi detalė, dažniausiai atliekamas jos keitimas. Daugumoje kompiuterių klaviatūros keitimas atliekamas ganėtinai lengvai, tad didžiausia kainos dalis susidaro iš pačios klaviatūros, pavyzdžiui ASUS kompiuteriams (55 serija ir kiti) klaviatūros keitimas kainuoja apie 60 eurų, o užtrunka vos kelias valandas.

  • Sudėtingas klaviatūros keitimas – Tam tikriems brangesniems kompiuteriams klaviatūra įmontuota į korpusą, namų sąlygomis tokios klaviatūros pakeisti nepavyks. Tam reikia litavimo įgūdžių, atskiriant klaviatūra nuo korpuso. Toks remontas gali trukti visą pusdienį, o ir darbų kaina siekia apie 50-60 eurų (klaviatūros kaina skaičiuojama atskirai).

  • Klaviatūros mygtukų keitimas – Nepatikėsite, bet tokių klientų turime išties nemažai, juk neverta keisti dėl vieno iškritusio klavišo? išeitis yra! Galime pakeisti mygtuko mechanizmą ir problema išspręsta! Tokia procedūra kainuoja vos 5 eurus, o užtrunka iki kelių valandų!

  Kiek laiko trunka remontas?

  • Jei klaviatūra keičiama lengvai: Turint detalę sandėlyje, pakeitimas trunka neilgai. Tai gali būti vos kelios valandos. Tai nereiškia, kad tokia paslauga atliekama iškart palikus kompiuterį, atsižvelkime ir į didelį klientų srautą, kiekvienas nori atgauti kompiuterį kaip įmanoma greičiau!

  • Jei klaviatūra keičiama sudėtingai: Sudėtingus klaviatūros keitimo darbus atliekame 2-3 dienų bėgyje, tai daugiau laiko ir planavimo reikalaujantis darbas. Kai kurie modeliai reikalauja net pusdienio kruopštaus darbo. Esant didesniam klientų srautui, gali tekti palaukti ir ilgiau.

  Ar galima klaviatūrą pasikeisti pačiam?

  Laptopo klaviatūros keitimas nėra toks lengvas kaip gali pasirodyti. Vis daugiau kompiuterių gamintojų šią užduotį padaro pernelyg sudėtingą, prieš planuojant klaviatūrą keisti pačiam vertėtų pasitarti su specialistais. Tam tikri modeliai išties gali būti labai lengvai aptarnaujami, bet tai tik maža dalis. Jei klaviatūrą laiko vos keli varžtai ar fiksatoriai, net ir neįgudęs vartotojas sugebės tai padaryti! Na, o jei klaviatūra yra korpuso dalis arba keičiama tik išardant visą kompiuterį, padėsime mes! Prieš galvojant apie klaviatūros keitimą paskambinkite mums – pakonsultuosime ar tai gera mintis!

  Sugedo elektronika, bet
  esate iš kito miesto?

  Siųskite kurjeriu – tai paprasta!

  Ne tik gelbėjame Klaipėdiečius praktiškai visais elektronikos klausimas, bet nuo šiol aptarnaujame ir visą Lietuvą! Užpildyk užsakymo formą, supakuok sugedusį įrenginį ir siusk jį mums! Jūsų elektronika pasirūpinsime mes!

  Įrenginių siuntimo remontui taisyklės.

  Kaip saugiai supakuoti įrenginį?

  Kaip siuntą perduoti kurjeriui?

  TURITE MUMS KLAUSIMU?

  Užduokite klausimą elektronikos specialistams! Kompiuterių remontas ir priežiūra suprantamai! Sužinosite visus atsakymus čia! Konsultuojame įvairiais elektronikos klausimais. Laukiame jūsų užklausų, atsakysime kiekvienam!

  Pilna įrenginio apžiūra.

  Kompiuterio apžiūra kainuoja nuo 10 eurų, net jei kompiuteris aplietas, kritęs, ar kita bėda, apytikslę sąmatą galime paskaičiuoti per kelias dienas!

  Klaviatūros mygtukų keitimas.

  Klaviatūros keitimas skamba per brangiai? Galime pakeisti tik kelis mygtukus! Tai nekainuos tiek daug, o ir užtruks kur kas greičiau!

  Prekyba klaviatūromis.

  Ne tik remontuojame, bet ir prekiaujame! Turime didelį įvairių klaviatūrų pasirinkimą Klaipėdoje. Įsigyt ASUS, LENOVO, HP, DELL, ACER ar MSI klaviatūrą jau šiandien!

  Visų kompiuterių remontas.

  Remontuojame visus nešiojamus kompiuterius! Ne tik klaviatūros keitimas, bet ir naujos baterijos, ekranai, korpusai, kiti komponentai.

  Elektronikos taisykla Life4Laptop
  Elektronikos taisykla planšetiniukompiuteriuremontas.lt
  Tinklapių kūrimas Opengate.lt
  Televizorių remontas Klaipėdoje
  Kompiuteriu supirkimas Klaipėda

  Title