Siūlomos paslaugos
Nešiojamų kompiuterių remontas

Šiandien kompiuteris yra vienas iš pagrindinių darbo, mokslo bei bendravimo priemonių, be jo sunku įsivaizduoti šiuolaikišką darbo vietą, kokybiškas studijas ar įprastą dieną nepatikrinus el. pašto ar Facebook. Dažnai iškyla klausimas, kuris kompiuteris geriausiai patenkina mūsų poreikius, pateisina kainos ir kokybės santykį? O kuris kompiuteris rečiausiai genda? Iš gausos nešiojamųjų kompiuterių gamintojų pasirinkimo sunku išsirinkti tą vienintelį, tačiau populiariausiais vis tik išlieka Asus, Acer, Apple, HP, Lenovo, Toshiba, Dell kompiuteriai.

Kad ir kokio gamintojo kompiuterį naudotome, jei kompiuteris nebeįsijungia ar kompiuteris veikia blogai, būtina kuo skubesnė nešiojamojo kompiuterio diagnostika ir kuo geresnis nešiojamųjų kompiuterių meistras, kuris nustatytų gedimą.

Dažniausiai pasitaikantis gedimas – sudužęs nešiojamojo kompiuterio ekranas. Dažniausiai tai atsitinka per neatsargumą, kai nukrito kompiuteris. Priklausomai nuo kompiuterio modelio priklauso ir kompiuterio ekrano kaina, kadangi ekrano dydis, ekrano raiška bei ekrano rūšis gali būti labai skirtingi. Taip pat gali skirtis ir ekrano pakeitimo kaina, kadangi kai kurie nešiojamieji kompiuteriai ardosi itin sudėtingai.

Apipiltas kompiuteris – taip pat dažnai pasitaikanti bėda, kurią reikia spręsti nedelsiant. Kuo skubiau aplietas kompiuteris bus pristatytas į servisą, tuo didesnė tikimybė, kad bus pasiūlytas pigus kompiuterio remontas. Drėgmės žala gali būti tikrai didelė: nebeveikia apipilta klaviatūra, oksiduojasi pagrindinė plokštė, pažeistas kietasis diskas, nebekrauna baterija ir daug kitų problemų. Todėl kuo greičiau meistras apžiūrės apipiltą kompiuterį, tuo mažiau žalos skysčiai bus padarę Jūsų kompiuteriui.

Ypač šiltuoju metų laiku padažnėjanti problema, kad kaista kompiuteris. Pagrindinė to priežastis – dulkės kompiuteryje. Dėl dulkių užsiteršia nešiojamojo kompiuterio aušinimo sistema, ventiliatorius nustoja suktis, kaista motininė plokštė, kompiuteris išsijunginėja.

Jei dingsta kompiuterio krovimas tai gali reikšti, kad sugedo įkroviklis arba išlūžo įkrovimo lizdas. Maitinimo lizdo keitimas nėra brangi, tačiau itin didelio kruopštumo reikalaujanti procedūra, todėl rekomenduojama šį remontą patikėti profesionalui. Jei sugedo įkroviklis, nebūtina iškarto jo keisti nauju, jei tai tik palūžusio laido problema, geriausias sprendimas, kad būtų pakeistas tik įkroviklio laidas nuo blokelio į kompiuterį.

Dažnas vartotojas skundžiasi, kad kompiuteris veikia lėtai. Tai gali atsitikti dėl per mažos operatyviosios atminties (RAM). Taip pat jei kompiuteris yra „prisigaudęs virusų“, šiuo atveju geriausias sprendimas yra virusų valymas, operacinės sistemos atnaujinimas, tvarkyklių įdiegimas. Jei tai taisyklingai atlieka profesionalas, Jūsų kompiuterio darbą tai gali pakeisti neatpažįstamai ir net senas kompiuteris gali tapti greitas ir galingas.

Kompiuteris yra sudėtingas įrenginys, todėl jo gedimai taip pat sudėtingi ir labai skirtingi. Gali būti tiesiog sulūžęs kompiuterio korpusas ar nulužęs vyris (ekrano lankstas), tuo atveju reikalingas kosmetinis remontas, kuris reikalauja techninės kompiuterių meistro patirties, o štai kai perkaito vaizdo plokštė, sugedo procesorius ar kita mikroschema, jau reikia loginių meistro sprendimų, kruopštumo ir nepaprastos kantrybės atrasti tą mikroskopinį gedimą, dėl kurio, galbūt, neveikia kompiuteris. Tad jei ieškote patikimo, kruopštaus ir meistro, kreipkitės į taisom.lt komadą telefonu 8-633-68336 ar el. paštu info@taisom.lt.

Naudingi patarimai
Mūsų teikiamos paslaugos

Atliekame dignostika

Plačiau

Ekranų keitimas

Plačiau

Įkroviklių remontas

Plačiau

Klaviatūrų keitimas

Plačiau

Korpusų remontas

Plačiau

Lizdų remontas

Plačiau

Operacinės sistemos perrašymas

Plačiau

Pagrindinės plokštės remontas

Plačiau