usb-port-socketNešiojamas kompiuteris turi įvairių rūšių lizdus, skirtus įvairiems laidams pajungti: įkrovimo lizdas, USB lizdas, Audio lizdas, HDMI jungtis, Wlan jungtis ir pan. Jungtys sugenda ar išlūžta dažniausiai dėl netaisyklingo laido ar kištuko įkišimo bei ištraukimo.

Taisom.lt dirbtuvėse išlūžusius lizdus remontuojame šiems kompiuterio modeliams: Asus, Acer, Apple, HP, Dell, Lenovo, Samsung, Toshiba, Sony, Packard bell, eMachine ir kitiems kompiuterių modeliams. Dažniausiai lūžtanti jungtis yra įkrovimo lizdo jungtis, kadangi pakrovėją dažniausiai tenka įkišti ir vėl ištraukti iš maitinimo lizdo. Išlūžęs pakrovimo lizdas yra dažniausia priežastis, kodėl kompiuteris nebesikrauna, pakrovėjas pilnai nepakrauna baterijos, kompiuteris nebeįsijungia ar krovimas veikia netolygiai.

Pakrovimo lizdo keitimo kaina priklauso nuo detalės kainos bei kompiuterio ardymo sudėtingumo. Taisom.lt dirbtuvės palaiko labai didelę įvairovę pakrovimo lizdų, todėl remonto paslaugas atliekame greitai, nes detalių dažniausiai nereikia užsakinėti. Pakrovėjo lizdo keitimui reikalingas pilnas kompiuterio išardymas bei litavimo darbai, todėl rekomenduojama, kad juos atliktų profesionalus meistras. Paskambink mums numeriu 8-633-68336 ir sužinok, kiek lizdo keitimas kainuotų Tavo kompiuteriui! Jei išlūžo USB ar audio lizdas, taip pat kreipkitės į Taisom.lt dirbtuvės, pritaikysime Jums tinkamą dalį ir kaip įmanoma greičiau suremontuosime neveikiantį lizdą.