fbpx

PASPIRTUKŲ MECHANINĖS DALYS

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti valdiklių (kontrolerių), greičio reguliavimo rankenėlių, valdymo skydelių, baterijų bei kitų elektros komponentų! Aptarnaujame tokius gamintojus kaip Xiaomi, Segway, Kaboo, Kugo, VSETT, ar Beaster. Kreipkis – surasim tinkamą dalį!

Mechaninės paspirtukų dalys2023-02-15T12:13:28+00:00

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Jokių problemų, detales pristatys kurjeris!

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Elektrinių paspirtukų pleištai, varžtai, sulenkimo dalys ir ne tik!

Prekiaujame įvairiomis mechaninėmis paspirtukų dalimis, įskaitant sulenkimo mechanizmus, vairo strypus, pleištus, kabliukus, varžtus ir kitas smulkmenas. Aptarnaujame visus paspirtukų modelius, įskaitant Xiaomi, Segway, Inokim, Kugoo bei kitus. Pagrindinės mūsų parduodamų mechaninių dalių kategorijos:

  • Sulenkimo mechanizmo dalys ir strypai. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairių sulenkimo mechanizmų bei strypų. Paspirtukų sulenkimo mechanizmo gedimai prasideda klibėjimu, nesprendžiant jų – galimas ir visiška katastrofa. Parduodame ir smulkesnes sulenkimo mechanizmo detales, kaip varžtai ar pleištai.

  • Paspirtukų amortizatoriai ir šakės. Nors daugelis elektrinių paspirtukų neturi amortizatorių, kai kurie galingesni juos visgi naudoja. Taip pat turime ne menką pasirinkimą šakių, kurios irgi gali sulinkti.  Pamirškite apie ilgą detalių paiešką, šakės ir amortizatoriai laukia lentynose!

  • Guminės vairo rankenos. Nepatikėsite, bet guminės paspirtukų rankenos gaunas išties daug darbo, dažniausiai jos būna nutrintos, suplyšusios arba jų išvis nebėra! Gera žinia ta, kad guminės rankenos nėra brangios ir pakankamai universalios. Mūsų parduotuvėje rasite naujas rankenas net ir rečiausiui paspirtukui!

  • Elektrinių paspirtukų guoliai. Jei nežinai ką reiškia ūžiantis guolis, tiesiog pakelk paspirtuką, pasuk ratą ir klausykis! Daugelis vairuotojų net nesuprantą ką reiškia blogi guoliai, deja ignoruoti guolių tikrai negalima, užsikirtęs guolis gali sudaryti tragišką situaciją važiuojant net ir nedideliu greičiu! Mūsų paruoduvėje galite įsigyti ne tik guolių ratams, bet ir vairo guolių, taip pat guoliaviečių.

  • Paspirtukų atraminės kojelės. Nors atraminės paspirtukų kojelės nėra labai dažnai lūžtanti detalė, visgi pasitaiko visko. Nulaužta paspirtuko kojelė sukelia ypatingai didelius nepatogumus, kai paspirtuką reikia kur nors pastatyti. Palaikome kojeles tokiems paspirtukams kaip Segway, Xiaomi ir t.t.

  • Plastikinės ir guminės apdailos detalės. Ar pametėte plastmasinį atšvaitą? Galbūt iškrito viena iš laidus dengenčių gumelių? Daugėlį apdailos detalių turime vietoje, ypač jei būtų paspirtukas Xiaomi as Segway!

  • Paspirtukų korpusai ir jų dalys. Atsitiko avarija po kurios suskilo ar sulinko paspirtuko korpusas? Pabandysime jums padėti ir šiuo klausimu, korpusų keitimas – labai retas atvejis, bet jei jau taip atsitiko, nenuleiskite rankų. Surasime jums naują korpusą ir užsakysime net iš Kinijos!

Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Patikrinta detalių kokybę: Užtikriname, kad paspirtukų mechaninės dalys patikrintos, atitinka aprašymą ir yra pritaikytos priskirtam paspirtuko modeliui. Jei detalės kokybė netenkina pirkėjo, pakeisime į kitą – nemokamai.

  • 14-os dienų garantiją paspirtukų detalėms: Visoms parduotoms ar pakeistoms dalims teikiama garantija, atsižvelgiame į nusidėvėjimo faktorius ir kitus pažeidimus (kaip kad pradurta padanga ir kamera), daugiau apie garantijos taikymą galite paskaityti skiltyje „garantinis aptarnavimas”.

  • Prieinamų kainų politika partneriams ir didmenininkams: Siekiame, kad elektrinių paspirtukų mechaninės dalys būtų prieinamos vistiems, perkant didesniais kiekiais ar užsiimantiems panašia veikla, taikome nuolaidas, kreipkitės – sutarsime!

Mechaninių dalių užsakymai.

Surasti reikiamą detalę paspirtukui – gali būti rimtas iššūkis. Nors palaikome didelį kiekį detalių einamiems paspirtukų modeliams, rečiau sutinkami paspirtukai visai kita istorija. Pateikite užklausą mūsų specialistams, stengsimės surasti jums priimtiniausią variantą, net jei jį reikės užsakyti ar pagaminti.

Įvairūs krepšiai elektriniams paspirtukams.

Sandėlyje turime įvairių tipų paspirtukų krepšių! Krepšys puikiai tinka vežiotis telefonui, piniginei ar kitiems asmeniniams daiktams. Krepšiai yra universalūs ir tinka įvairiems paspirtukams, visgi pasitikslinimas prieš perkant – privalumas.

Prekių grąžinimas ir garantija

Kiekvienai parduotai detaliai taikoma 14-os dienų garantija, įskaitant ir įsigytus priedus bei aksesuarus. Prekių gražinimas vykdomas pagal puslapyje nurodytas taisykles. Panaudotų prekių atgal nepriimame, garantinis aptarnavimas teikiamas tik tuo atveju, jei remonto darbus atlieka kvalifikuoti specialistai.

Elektrinių paspirtukų mechaninės dalys visoje Lietuvoje!

Paspirtukų mechanines dalis rasite mūsų parduotuvė Klaipėdoje, bet draugaujame su Ominva paštomatais bei LPexpress kurjeriais, tad pristatymas nėra problema. Siūlome kitos dienos pristatymą jei tik prekė yra sandėlyje!

Title