fbpx

ELEKTRINIŲ PASPIRTUKŲ GAZO RANKENĖLĖS

Paspirtuko greičio reguliavimo gedimai gali laukti tiesiog už kampo, vienas neatsargus smūgis ar sukrėtimas ir paspirtukas nevažiuoja! Prekiaujame visų pagrindinių gamintojų gazo rankenėlėmis, įskaitant Xiaomi, Segway ir daugelį kitų!

Paspirtukų greičio reguliavimo rankenėlės2023-02-15T12:18:44+00:00

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Jokių problemų, detales pristatys kurjeris!

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Ieškote paspirtukų greičio reguliavimo rankenėlės?

Paspirtuko gazo renkenėlė gali sulūžti ganėtinai lengvai, jei paspirtukas nukrito ar važinėjama agresyviai, (šokinėjant nuo bortelių ir panašiai), didelių pastangų tikrai nereikia. Visų pirma rankenėlė pradeda klibėti, galiausiai gali visai nulūžti, ar tiesiog pradėti mesti klaidą, dėl kurios paspirtukas nebevažiuos. Siūlome ne tik įvairių tipų rankenėles, bet ir jų remontą:

  • Paspirtukų akseleracijos rankenėlės kiekvienam modeliui. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių tipų rankenėlių. Prieš perkant įsitinkinkite, kad detalė kurią naudosite, tinka jūsų paspirtukui! Jei nerandate jums reikiamo tipo, klauskite mūsų specialistų, turime išties daug variantų – rasime jums tinkamiausią!

  • Sulūžo paspirtukų greičio reguliavimo rankenėlės? Kritote nuo paspirtuko ir smūgis teko būtent gazo rankenai? Neskubėkite keisti, siūlome elektrinių paspirtukų remonto paslaugas Klaipėdoje, sutvarkysime tą pačią, arba pakeisime į naują, jūsų rankos lieka švarios!

  • Reikalinga paspirtuko gazo renkenėlė ypač retam paspirtukui? Jei jūsų ieškomos detalės neturime sandėlyje, galime pasiūlyti individualų užsakymo planą, kurio metu surasime reikiama dalį ir užsakysime, kad ir tiesiai iš gamintojo. Taip pat, siūlome įvairių tipų universalias rankenas, kurias galima pritaikyti įvairių modelių paspirtukams.

Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Patikrinta detalių kokybę: Užtikriname, kad paspirtukų greičio reguliavimo rankenėlės patikrintos, atitinka aprašymą ir yra pritaikytos priskirtam paspirtuko modeliui. Jei detalės kokybė netenkina pirkėjo, pakeisime į kitą – nemokamai.

  • 14-os dienų garantiją paspirtukų detalėms: Visoms parduotoms ar pakeistoms dalims teikiama garantija, atsižvelgiame į nusidėvėjimo faktorius ir kitus pažeidimus (kaip kad pradurta padanga ir kamera), daugiau apie garantijos taikymą galite paskaityti skiltyje „garantinis aptarnavimas”.

  • Prieinamų kainų politika partneriams ir didmenininkams: Siekiame, kad elektrinių paspirtukų gazo rankenėlės būtų prieinamos vistiems, perkant didesniais kiekiais ar užsiimantiems panašia veikla, taikome nuolaidas, kreipkitės – sutarsime!

D.U.K. Kaip žinoti ar reikalinga nauja paspirtuko gazo rankena? Jei rankenėlė neatrodo fiziškai pažeista (nubrozdinta, sulaužyta, įskilusi ir pan.) vertėtų atkreipti į kelis svarbius faktorius. Ar paspirtukas veikia ir važiuoja, dažniausiai esant rankenėlės gedimui, paspirtukas metą klaidą ir tinkamai veikia. Taip yra dėl viduje įtaisyto sensorio, kuris dažniausiai ir sugenda. Jei įtariate, kad paspirtuko rodoma klaida susijusi su rankenėlės gedimu, galite susisiekti su mūsų specialistais, patikslinsime ar rodoma klaida indikuoją rankenėlės problemas. 

Reikalingas el. paspirtuko remontas?

Stipriausi esame būtent paspirtukų remonto srityje, jei nepavyksta paspirtuko susitaisyti patiems – patikėkite tai specialistams. Atliekame praktiškai visus remonto darbus, pradedant mechaniniais darbais ir baigiant elektronines dalies remontu. Jei trūksta patirties ar nežinai kaip – kreipkis į specialistus!

Ne tik paspirtukų greičio reguliavimo rankenėlės!

Sandėlyje turime kamerų, padangų, valdiklių, rankenų, lempų ir kitų el. paspirtukų dalių! Ne sezono metu kaupiame atsargas, kad atėjus vasarai turėtumėme ką pasiūlyti! Maksimalus el. paspirtukų remontas!

Prekių grąžinimas ir garantija

Kiekvienai parduotai detaliai taikoma 14-os dienų garantija, įskaitant ir įsigytą elektrinio paspirtuko gazo rankena. Prekių gražinimas vykdomas pagal puslapyje nurodytas taisykles. Panaudotų prekių atgal nepriimame, garantinis aptarnavimas teikiamas tik tuo atveju, jei remonto darbus atlieka kvalifikuoti specialistai.

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Paspirtukų akseleracijos rankenėlės visoje Lietuvoje ir ne tik! Mūsų parduotuvė Klaipėdoje, bet draugaujame su Ominva paštomatais bei LPexpress kurjeriais, tad pristatymas nėra problema. Siūlome kitos dienos pristatymą jei tik prekė yra sandėlyje!

Title