fbpx

ELEKTRINIŲ PASPIRTUKŲ PAKROVĖJAI

Prekiaujame įvairiais elektrinių paspirtukų įkrovikliais, siūlome originalius ir aukštos kokybės pakaitinius pakrovėjus. Taip pat galime atlikti įkroviklio laido keitimo darbus. Mūsų parduotuvėje rasite pakrovėjų tokiems modeliams kaip SEGWAY Ninebot ar Xiaomi Mi scooter.

Elektrinių paspirtukų pakrovėjai2023-02-15T12:10:04+00:00

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Jokių problemų, detales pristatys kurjeris!

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Reikalingas elektrinio paspirtuko pakrovėjas?

Domina elektrinių paspirtukų pakrovėjai? Atvykote į pajūrį atostogų, o įkroviklis pasiliko namuose? Pirkote naudotą paspirtuką be pakrovėjo? Galbūt šuo nukando įkroviklio laidą? Šie ir daugelis kitų scenarijų priveda prie naujo pakrovėjo paieškų. Siūlome kelias išeiti: originalūs pakrovėjas, pakaitinis pakrovėjas arba jūsų senojo įkroviklio remontas. Išsirinks kiekvienas!

  • Originalūs elektrinių paspirtukų įkrovikliai.  Geriausias sprendimas praktiškai visais atvejais – naujas originalus įkroviklis. Mūsų paruodutuvėje galite įsigyti originalių įkroviklių tokiems paspirtukų modeliams kaip SEGWAY ar XIAOMI.

  • Pakaitiniai elektrinų paspirtukų pakrovėjai. Kai nėra galimybės gauti originalų įkroviklį arba siekiama sutaupyti, aukštos kokybės pakaitinis įkroviklis bus pats tinkamiausias sprendimas. Pakaitiniais įkrovikliai taip pat dažnai naudojami kinietiškiems paspirtukams krauti, kai nėra tikslaus paspirtuko modelio, arba originalių detalių tiekimas tiesiog neegzistuoja.

  • Elektrinių paspirtukų įkroviklių remontas. Neskūbėkite nurašyti įkroviklio, paspirtukų pakrovėjai gali būti taisomi. Jei pažeistas tik laidas ar antgalis, galime jį sutaisyti, pakeisime naują laidą su nauju pakrovėjo kištuku – taip sutaupysite, o ir įkroviklis liks originalus. Kreipkitės į mūsų paspirtukų remonto servisą!

Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Patikrinta detalių kokybę:  Užtikriname, kad paspirtukų pakrovėjai patikrinti, atitinka aprašymą ir yra pritaikyti priskirtam paspirtuko modeliui ar modeliams. Jei detalės kokybė netenkina pirkėjo, pakeisime į kitą – nemokamai.

  • 14-os dienų garantiją paspirtukų detalėms: Visoms parduotoms ar pakeistoms dalims teikiama garantija, atsižvelgiame į nusidėvėjimo faktorius ir kitus pažeidimus (kaip kad pradurta padanga ir kamera), daugiau apie garantijos taikymą galite paskaityti skiltyje „garantinis aptarnavimas”.

  • Prieinamų kainų politika partneriams ir didmenininkams: Siekiame, kad elektrinių paspirtukų pakrovėjai būtų prieinami vistiems, perkant didesniais kiekiais ar užsiimantiems panašia veikla, taikome nuolaidas, kreipkitės – sutarsime!

Elektrinio paspirtuko pakrovėjas – ypatingo dėmesio reikalaujantis pirkinys. Būtina atkreipti dėmesį į paspirtuko baterijos (arba senojo įkroviklio) parametrus, jei parametrai neatitinka – nenaudokite įkroviklio. Tai gali būti labai pavojinga! Paspirtukų pakrovėjai turi panašius parametrus: 42v 2A, 100-240V. Renkantis įkroviklį visados galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais, patarsime nemokamai!

Prekių grąžinimas ir garantija

Paspirtukų pakrovėjai netiko, norite grąžinti? Kiekvienai parduotai detaliai taikoma 14-os dienų garantija, įskaitant ir įsigytą paspirtuko purvausaugį. Prekių gražinimas vykdomas pagal puslapyje nurodytas taisykles. Panaudotų prekių atgal nepriimame, garantinis aptarnavimas teikiamas tik tuo atveju, jei remonto darbus atlieka kvalifikuoti specialistai.

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Paspirtukų dalys visoje Lietuvoje ir ne tik! Mūsų parduotuvė Klaipėdoje, bet draugaujame su Ominva paštomatais bei LPexpress kurjeriais, tad pristatymas nėra problema. Siūlome kitos dienos pristatymą jei tik prekė yra sandėlyje!

Domina elektrinio paspirtuko pakrovėjas?

Paspirtukų įkrovikliai praktiškai visiems modeliams! Patys atsivežame detales tiesiai iš gamintojų, tad prireiktus įkroviklio ar kitos dalies – nedvejokite, surasime net ir pačias rečiausias smulkmenas.

Ne tik elektrinių paspirtukų pakrovėjai!

Ne tik prekiaujame paspirtukų detalėmis, bet ir specializuojamės elektrinių paspirtukų remonto srityje. Galime sutaisyti daugelį gedimų, pradedant nuo padangos pakeitimo, baigiant valdiklių remontu.

Title