fbpx

PASPIRTUKŲ ELEKTRONIKOS DALYS

Esate iš Klaipėdos, bet neturite galimybės pristatyti įrenginį? Mes galime padėti, ne tik atvažiuosime nukabinti televizorių, bet ir išmontuosime gartraukį, kaitlentę ar indaplovę! Po remonto įrenginį parvešime ir sumontuosime atgal, taip kaip ir buvo prieš tai!

Paspirtukų elektronikos dalys2023-02-15T12:11:43+00:00

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Jokių problemų, detales pristatys kurjeris!

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Paspirtukų elektronikos dalys ir ne tik!

Prekiaujame įvairiomis paspirtukų elektronikos dalimis, įskaitant valdiklius, greičio reguliavimo rankenėles, ekraniukus, BMS valdiklius ar net baterijas. Aptarnaujame visus paspirtukų modelius, įskaitant Xiaomi, Segway, Inokim, Kugoo bei kitus. Pagrindinės mūsų parduodamų elektrinių dalių kategorijos:

 • Greičio (gazo) reguliavimo rankenėlės. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti įvairių greičio reugliavimo rankenėlių (su ekraniukais ir be). Paspirtukų gazo rankenų gedimai pasireiškia paspirtuko nevažiavimu, dažniausiai išmesta klaida neleidžia važiuoti, paspirtukas tiesiog pypsi.

 • LCD ekraniukai bei valdymo skydeliai. Siūlome įvairių tipų ekranų ir valdymo skydelių elektriniams paspirtukams, galimi valdymo skydeliai su greičio reguliavimu. Jei senas ekranėlis neberodo, suskilo ar gavo drėgmės – parinksime jums naują!

 • Pagrindiniai valdikliai (kontroleriai). Valdiklių gedimai, gali būti patys bjauriausi! Sugedęs valdiklis gali pridaryti daug žalos kitiems komponentams, o dar blogiau jei tokio valdiklio nepavyksta rasti. Populiariausiems paspirtukams (Xiaomi, segway ir t.t.) galime pasiūlyti iš kart tinkamus valdiklius, o kitiems pritaikomomis ar parduodamus komplektais su rankenėle ir ekraniuku, valdiklius. Nepavyko rasti? Galime užsakyti!

 • Baterijų BMS valdilkiai. Jei sugedo baterijos valdymo plokštė ir žinai kaip ją pakeisti – turime gerų žinių. Prekiaujame įvairiais BMS valdikliais. Turime pabrėžti – BMS valdiklių keitimas atliekamas tik turint šios srities įgūdžius. Paprastam paspirtuko vairuotojui tai gali būti per didelis iššūkis.

 • Paspirtukų baterijos. Nors paspirtukų baterijos yra labai skaudi tema piniginei, anksčiau ar vėliau baterijų klausimas gali užklupti kiekvieną. Turime galimybę užsakyti naujas baterijas daugeliui elektrinių paspirtukų. Paspirtukų akumuliatoriai susidėvi, tad nauja baterija gali būti reikalinga jau kitą sezoną.

 • Lempos ir kiti apšvietimo elementai. Važinėjate tamsiu paros metu ir manote, kad trūksta šviesos? Prekiaujame ne tik įprastomis lempomis bet ir papildomomis, taip pat jų tvirtinimais ant vairo ar kitur. Galime pasiūlyti ir šoninio apšvietimo sistemas, jei norite būti geriau matomi naktį.

 • Paspirtukų įkrovikliai. Pamiršote įkroviklį atostogų metu? Galbūt nutrūko pakrovėjo laidas? Galime pasiūlyti jums naujus paspirtukų pakrovėjus, tiek Xiaomi ar Segway paspirtukams, tiek ir kitiems mažiau žinomiems.

 • Paspirtukų elektriniai varikliai. Išjudinanti paspirtuką dalis – elektrinis motoras, kaip žinia ji taip pat gali sugesti, siūlome įvairių elektrinių motorų komplektuojamų kartu su ratlankiu ir padanga bei atskirai.

Ką gaunate pasirinkę mus?

 • Patikrinta detalių kokybę: Užtikriname, kad paspirtukų elektronikos dalys patikrintos, atitinka aprašymą ir yra pritaikytos priskirtam paspirtuko modeliui. Jei detalės kokybė netenkina pirkėjo, pakeisime į kitą – nemokamai.

 • 14-os dienų garantiją paspirtukų detalėms: Visoms parduotoms ar pakeistoms dalims teikiama garantija, atsižvelgiame į nusidėvėjimo faktorius ir kitus pažeidimus (kaip kad pradurta padanga ir kamera, pažeidimai montuojant ir t.t.), daugiau apie garantijos taikymą galite paskaityti skiltyje „garantinis aptarnavimas”.

 • Prieinamų kainų politika partneriams ir didmenininkams: Siekiame, kad paspirtukų elektros dalys būtų prieinamos vistiems, perkant didesniais kiekiais ar užsiimantiems panašia veikla, taikome nuolaidas, kreipkitės – sutarsime!

Paspirtukų elektronikos dalys.

Surasti reikiamą detalę paspirtukui – gali būti rimtas iššūkis. Stengiamės palaikyti įvairių tipų elektrinikos detales, maksimali pasiūloma jums, na o jei visgi nerandate, pateikite užklausą mūsų specialistams, stengsimės surasti jums priimtiniausią variantą, net jei jį reikės užsakyti ar pagaminti. Domina kitos paspirtukų dalys? Kreipkitės – turime visko!

Įvairūs priedai elektriniams paspirtukams.

Sandėlyje turime įvairių tipų paspirtukų priedų bei aksesuarų! Krepšiai, sėdynės, telefonų laikikliai ir kiti paspirtukų priedai. Daugelis priedų yra universalūs ir tinka įvairiems paspirtukams, visgi pasitikslinimas prieš perkant – privalumas.

Prekių grąžinimas ir garantija

Kiekvienai parduotai detaliai taikoma 14-os dienų garantija, įskaitant ir įsigytas elektronikos prekes. Prekių gražinimas vykdomas pagal puslapyje nurodytas taisykles. Panaudotų prekių atgal nepriimame, garantinis aptarnavimas teikiamas tik tuo atveju, jei remonto darbus atlieka kvalifikuoti specialistai.

Paspirtukų elektros dalys visoje Lietuvoje!

Paspirtukų dalis rasite mūsų parduotuvė Klaipėdoje, bet draugaujame su Ominva paštomatais bei LPexpress kurjeriais, tad pristatymas nėra problema. Siūlome kitos dienos pristatymą jei tik prekė yra sandėlyje!

Title