fbpx

ELEKTRINIŲ PASPIRTUKŲ KAMEROS

Elektrinių paspirtukų kamera, kaip ir padanga – viena iš perkamiausių paspirtuko detalių. Siūlome ne tik gausų padangų pasirinkimą, bet taip pat turime ir kamerų įvairovę. Nė negalvokite apie kameros klijavimą, nauja kamera, tai garantuotas problemos sprendimas!

Paspirtukų kameros2023-02-15T11:50:50+00:00

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Jokių problemų, detales pristatys kurjeris!

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Paspirtuko kameros keitimas:

Reikalingos elektrinių paspirtukų kameros?

Radote tinkamą paspirtuko padangą, bet trūksta kameros? Tokį scenarijų matome kas dieną, todėl prekiaujame ne tik padangomis, bet ir kameromis!. Paspirtukų kameras siunčiamos visoje Lietuvoje, dažniausiai prekes gausite jau sekančią dieną!

  • Paspirtukų kameros visiems padangų išmatavimams. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių išmatavimų kamerų, pritaikytų daugumai padangų. Prieš perkant kamerą įsitinkinkite, kad padanga kurią naudosite, tinka naudojimui su kamera! Jei nerandate jums reikiamo išmatavimo, klauskite mūsų specialistų, turime išties daug variantų – rasime jums tinkamiausią!

  • Elektrinio paspirtuko kamera kiekvienam modeliui.  Turite paspirtuką kuriam nerandate detalių? Ne bėda! Sandėlyje palaikome didelį kiekį įvairių padangų bei kamerų, net jei jūsų ieškomos kameros nėra – visada turime galimybę ją užsakyti. Nedvejodami kreipkitės, elektrinių paspirtukų remontas – mūsų specialybė!

  • Įvairių tipų paspirtukų kameros. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti ne tik įprastų pakaitinių kamerų, bet ir tvirtesnių – pastiprintų kamerų. Siūlome skirtingus kainos ir kokybės variantus, paspirtuko kamerą išsirinks tiek taupantis, tiek ieškantis aukščiausios kokybės!

Ką reikia žinoti renkantis kamera paspirtukui?

  • Patikrinkite išmatavimus:  Numontuokite padangą ir pasitikslinkite kameros išmatavimus, jie turi būti tokie pat kaip ir perkamos kameros (retais atvejais pritaikomos ir kitų išmatavimų padangos). Išmatavimai nurodomi skaičiais, pvz 2×50.

  • Atreipkite dėmesį į ventilio tipą: Paspirtukų kameros gali turėti skirtingų tipų ventilius, paprastai sutinkami tiesus ventiliai, bet yra ir 45 ar 90-ties laipsnių ventilių. Pasirinkus netinkamo tipo ventilį, galimas kontaktas su stabdžių disku ar ratlankiu, taip pat pripūtimas gali būti labai sudėtingas.

  • Atidžiai apžiūrėkite padangą: Renkantis kamera paspirtukui nepamirškite pasitikrinti ir padangą, jei padangos vidus išsidėvėjęs (matosi kordai), nauja kamera ilgai nelaikys, taip pat labai atidžiai apžiūrėkite ar padangoje nėra įstrigęs spyglys, varžtas ar kitas smailus objektas, dėl kurio ir norite keisti kamerą. Dažniausiai kartu su kamera keičiama ir padanga.

Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Patikrinta detalių kokybę:  Užtikriname, kad paspirtukų kameros patikrintos, atitinka aprašymą ir yra pritaikytos priskirtam paspirtuko modeliui. Jei detalės kokybė netenkina pirkėjo, pakeisime į kitą – nemokamai.

  • 14-os dienų garantiją paspirtukų detalėms: Visoms parduotoms ar pakeistoms dalims teikiama garantija, atsižvelgiame į nusidėvėjimo faktorius ir kitus pažeidimus (kaip kad pradurta padanga ir kamera), daugiau apie garantijos taikymą galite paskaityti skiltyje „garantinis aptarnavimas”.

  • Prieinamų kainų politika partneriams ir didmenininkams: Siekiame, kad elektrinių paspirtukų kameros būtų prieinamos vistiems, perkant didesniais kiekiais ar užsiimantiems panašia veikla, taikome nuolaidas, kreipkitės – sutarsime!

Elektrinio paspirtuko kamera – atidumo reikalaujanti detalė, svarbiausia – nevažiuoti su tuščia kamera! Nepamirškite prisipūsti kameros, rekomenduojame tai daryti bent kartą per mėnesį! Kodėl taip dažnai? Kameros net ir būdamos naujos gali leisti orą, jei važiuojate per nelygius paviršius (nuvažiavimai nuo bortelių ir panašiai), nenustebkite, kad padanga prarado šiek tiek oro. Kita problema – per mažai pripūstos kameros! Taip kameros guma sutrinama viduje, kartais pažeidžiama ir pati padanga. 

Reikalingas paspirtuko kameros keitimas?

Stipriausi esame būtent paspirtukų remonto srityje, jei nepavyksta paspirtuko susitaisyti patiems – patikėkite tai specialistams. Atliekame praktiškai visus remonto darbus, pradedant mechaniniais darbais ir baigiant elektronines dalies remontu. Jei trūksta patirties ar nežinai kaip – kreipkis į specialistus!

Ne tik paspirtukų kameros!

Sandėlyje turime kamerų, padangų, valdiklių, rankenų, lempų ir kitų el. paspirtukų dalių! Ne sezono metu kaupiame atsargas, kad atėjus vasarai turėtumėme ką pasiūlyti! Maksimalus el. paspirtukų remontas!

Prekių grąžinimas ir garantija

Kiekvienai parduotai detaliai taikoma 14-os dienų garantija, įskaitant ir įsigytą paspirtuko kamera. Prekių gražinimas vykdomas pagal puslapyje nurodytas taisykles. Panaudotų prekių atgal nepriimame, garantinis aptarnavimas teikiamas tik tuo atveju, jei remonto darbus atlieka kvalifikuoti specialistai.

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Paspirtukų kameros visoje Lietuvoje ir ne tik! Mūsų parduotuvė Klaipėdoje, bet draugaujame su Ominva paštomatais bei LPexpress kurjeriais, tad pristatymas nėra problema. Siūlome kitos dienos pristatymą jei tik prekė yra sandėlyje!

Title