fbpx

ELEKTRINIŲ PASPIRTUKŲ PURVASAUGIAI

Elektrinio paspirtuko purvasaugis gali nulūžti pačiu netikėčiausiu momentu, krovėte paspirtuką į automobilį ir netyčia kliudėte purvasaugį? Galbūt bandėte stabdyti primynę sparną koja? Tai tik kelios versijos, kurių išgirstame vos ne kas dieną. Turime jums gerą žinią, turime tai ko jums reikia – purvasaugiai įvairiems paspirtukų modeliams už prieinamą kainą!

Paspirtukų purvasaugiai2023-02-15T12:07:10+00:00

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Jokių problemų, detales pristatys kurjeris!

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Paspirtuko purvasaugio keitimas:

Reikalingi elektrinių paspirtukų purvasaugiai?

Domina elektrinių paspirtukų purvasaugiai? Niekas nesakė, kad ant jo negalima stoti? Deja taip, dažniausiai sutinkame būtent tokius gedimus – paspirtukų purvasaugiai naudojami kaip stabdžiai, taip ne tik pažeidžiami lempos laidai bet ir nulaužiamas pats paspirtuko sparnas. Prieš stabdant purvasaugiu įsitikinkite, kad jis tam skirtas! Šiais laikais, retas paspirtukų gamintojas naudoją tokį stabdymo metodą, tad dauguma purvasaugių nėra pritaikyti stabdymui prispaudžiant koja. Paspirtukų purvasaugių problemoms išspręsti, siūlome net kelis variantus:

  • Elektrinių paspirtukų purvasaugiai kiekvienam modeliui.  Turite tokį modelį kuriam nerandate dalių? Ne bėda! Sandėlyje palaikome didelį kiekį įvairių purvsaugių, net jei jūsų ieškomos dalies nėra – visada turime galimybę ją užsakyti. Nedvejodami kreipkitės, elektrinių paspirtukų remontas – mūsų specialybė!

  • Įvairūs paspirtukų purvasaugių priedai. Kad paspirtuko sparnas laikytųsi tvirtai, siūlome naudoti sutvirtinimą, taip suteikiamas stangrumas sumažina skilimo ar lūžimo tikimybę. Paspirtukų sparnų sutvirtinimus siūlome net keliolikai modelių, galimas ir spec. užsakymas vienetinio sutvirtinimo gamybai.

  • Paspirtukų purvasaugių tvirtinimo ir papildomos detalės. Trūksta varžtų ar poveržlių? Galbūt pametėte varžtus dengiančias gumeles? Galime jums pasiūlyti net ir pačias smulkiausias purvasaugių detales, varžtai, poveržlės, adapteriai, gumelės, kabliukų apsaugos ir ne tik!

Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Patikrinta detalių kokybę:  Užtikriname, kad paspirtukų purvasaugiai patikrinti, atitinka aprašymą ir yra pritaikyti priskirtam paspirtuko modeliui ar modeliams. Jei detalės kokybė netenkina pirkėjo, pakeisime į kitą – nemokamai. Paspirtuko purvasaugis turi būti pakankamai tvirtas ir standus, nenusileidžiantis originalo kokybei.

  • 14-os dienų garantiją paspirtukų detalėms: Visoms parduotoms ar pakeistoms dalims teikiama garantija, atsižvelgiame į nusidėvėjimo faktorius ir kitus pažeidimus (kaip kad pradurta padanga ir kamera), daugiau apie garantijos taikymą galite paskaityti skiltyje „garantinis aptarnavimas”.

  • Prieinamų kainų politika partneriams ir didmenininkams: Siekiame, kad elektrinių paspirtukų purvasaugiai būtų prieinami visiems, perkant didesniais kiekiais ar užsiimantiems panašia veikla, taikome nuolaidas, kreipkitės – sutarsime!

Elektrinio paspirtuko purvasaugis – nereikšminga detalė? Juk dauguma paspirtukų per lietų važiuoti net nepritaikyti! Esmė visai kitokią! Šiuolaikinio elektrinio paspirtuko purvasaugis naudojamas kaip tvirtinimo dalis, sulenkus paspirtuką į transportavimo poziciją, vaire esantis fiksatorius užkabinamas ant kilpos, esančios ant paspirtuko purvasaugio. Jei purvasaugio nebūtų – sulenkto paspirtuko panešti tiesiog nepavyktų! Žinoma tai galioja ne visiems, bet tikrai nemažai daugumai elektrinių paspirtukų!

Domina Elektrinių paspirtukų purvasaugiai?

Stipriausi esame būtent paspirtukų remonto srityje, ne tik sutaisome praktiškai visus gedimus, bet patys atsivežame detales tiesiai iš gamintojų, tad prireiktus paspirtuko sparno ar kitos dalies – nedvejokite, surasime net ir pačias rečiausias smulkmenas.

Ne tik paspirtuko sparnas!

Purvasaugis nesaugo nuo lietaus, per lietų važiuoti dažniausiai nė nerekomenduojama! Tai detalė naudojama užfiksuoti vairą, transportavimo padėtyje, taip pat tai vieta galiniai lempai, o rečiau, pagalbinis stabdis (tik labai retai sutinkamuose modeliuose), purvasaugis neapsaugo nuo lietaus!

Prekių grąžinimas ir garantija

Kiekvienai parduotai detaliai taikoma 14-os dienų garantija, įskaitant ir įsigytą paspirtuko purvausaugį. Prekių gražinimas vykdomas pagal puslapyje nurodytas taisykles. Panaudotų prekių atgal nepriimame, garantinis aptarnavimas teikiamas tik tuo atveju, jei remonto darbus atlieka kvalifikuoti specialistai.

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Paspirtukų dalys visoje Lietuvoje ir ne tik! Mūsų parduotuvė Klaipėdoje, bet draugaujame su Ominva paštomatais bei LPexpress kurjeriais, tad pristatymas nėra problema. Siūlome kitos dienos pristatymą jei tik prekė yra sandėlyje! Paspirtuko purvasaugis atkeliaus greičiau nei galvojate!

Title