ELEKTRINIŲ PASPIRTUKŲ PADANGOS:

Kaip mus rasti Klaipėdoje:

Tilžės g. 52D, elektronikos servisas.

 I-V 9:00-18:00 VI 10:00-15:00

Dirbame ir visoje lietuvoje!

Jokių problemų, detales pristatys kurjeris!

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Reikalingos elektrinių paspirtukų padangos?

Ne tik teikiame elektrinių paspirtukų remonto paslaugas, bet prekiaujame ir detalėmis. Paspirtukų padangas siunčiamos visoje Lietuvoje, dažniausiai prekes gausite jau sekančią dieną!

  • Paspirtukų padangos visoms kelio dangoms. Prekiaujame įvairiomis padangų rūšimis, padangos skirtos važiuoti plentu, padangos skirtos važiuoti bekele (miškas, žvyras, smėlis ir t.t.) ar net padangos skirtos paspirtuku važiuoti žeimą, per sniegą ir ledą! Sau tinkamą padangą suras kiekvienas!

  • Paspirtuko padanga kiekvienam modeliui.  Turite retą paspirtuką kuriam nerandate detalių? Ne bėda! Sandėlyje palaikome didelį kiekį įvairių padangų bei kamerų, net jei jūsų reikiamos padangos nėra – visada turime galimybę ją užsakyti. Nedvejodami kreipkitės, elektrinių paspirtukų remontas – mūsų specialybė!

  • Įvairių tipų paspirtukų padangos. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti padangų montuojamu su kamera, taip pat be kamerinių padangų. Turime nemažą rečiau sutinkamų pilnos gumos padangų pasirinkimą. Stengiamės pasiūlyti kuo daugiau įvairovės!

Ką gaunate pasirinkę mus?

  • Patikrinta detalių kokybę:  Užtikriname, kad paspirtuko padangos patikrintos, atitinka aprašymą ir yra pritaikytos priskirtam paspirtuko modeliui. Jei detalės kokybė netenkina pirkėjo, pakeisime į kitą – nemokamai.

  • 30-ies dienų garantiją paspirtukų detalėms: Visoms parduotoms ar pakeistoms dalims teikiama mėnesio garantija, atsižvelgiame į nusidėvėjimo faktorius ir kitus pažeidimus (kaip kad pradurta padanga), daugiau apie garantijos taikymą galite paskaityti skiltyje „garantinis aptarnavimas“.

  • Prieinamų kainų politika partneriams ir didmenininkams: Siekiame, kad elektrinių paspirtuko padangos būtų prieinamos vistiems, perkant didesniais kiekiais ar užsiimantiems panašia veikla, taikome nuolaidas, kreipkitės – sutarsime!

Paspirtukų padangos – viena iš silpniausių paspirtuko dalių, tinkamai neprižiūrint – jas keisti teks dažnai. Pagrindinė ilgaamžiškumo taisyklė, teisingai pripūstos padangos. Nebijokite pūsti daugiau, o jei to išvis nedarote, pats lakas pradėti! Keli faktai: Paspirtuko padangos leidžia orą natūraliai, tad vieną kart per mėnesį pripūsti padangas yra normalu. Kuo didesnis svoris, tuo daugiau reikia pūsti oro. Nepripūstos padangos gali labai greitai pažeisti viduje esančią kamerą ar vidines padangos briaunas, didžioji dalis padangų problemų kyla dėl nepripūstos padangos. 

IEŠKOTI PAGAL GAMINTOJĄ:

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys

Apple servisas

Xiaomi paspirtukų
remontas ir dalys 

Apple servisas

Reikalingas paspirtukų padangos keitimas?

Stipriausi esame būtent paspirtukų remonto srityje, jei nepavyksta paspirtuko susitaisyti patiems – patikėkite tai specialistams. Atliekame praktiškai visus remonto darbus, pradedant mechaniniais darbais ir baigiant elektronines dalies remontu. Jei trūksta patirties ar nežinai kaip – kreipkis į specialistus!

Ne tik paspirtukų padangos!

Sandėlyje turime kamerų, padangų, valdiklių, rankenų, lempų ir kitų el. paspirtukų dalių! Ne sezono metu kaupiame atsargas, kad atėjus vasarai turėtumėme ką pasiūlyti! Maksimalus el. paspirtukų remontas!

Prekių grąžinimas ir garantija

Kiekvienai parduotai detaliai taikoma 30-ties dienų garantija. Prekių gražinimas vykdomas pagal puslapyje nurodytas taisykles. Panaudotų prekių atgal nepriimame, garantinis aptarnavimas teikiamas tik tuo atveju, jei remonto darbus atlieka kvalifikuoti specialistai.

Siunčiame visoje Lietuvoje!

Padangoms paspirtukams visoje Lietuvoje ir ne tik! Mūsų parduotuvė Klaipėdoje, bet draugaujame su Ominva paštomatais bei LPexpress kurjeriais, tad pristatymas nėra problema. Siūlome kitos dienos pristatymą jei tik prekė yra sandėlyje!